Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miskolcon lévő Szent Anna...

Miskolcon lévő Szent Anna téri Háda turi?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már hogy jó ez a turi de még életemben nem vásároltam turiban most viszont kipróbálnám, mert úgyhallom elég jó cuccokat lehet beszerezni...

Első kérésem, hogy valaki le tudná írni nekem pontosan hogy melyik buszmegállóba kell leszállnom és a megállótól merre induljak el?

Valamint hogy ez a Háda turi kilós és ha igen akkor körülbelül mennyi az a ruhamennyiség ami megfelel egy kilónak? pl. 1 hosszúnadrág + 2 felső vagy mennyi kb?

A válaszokat előre is köszönöm...:)


2011. júl. 5. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Kilós turi, azt hiszem 2990,-/kg. Elég jó ruhákat lehet kifogni. Hogy mi minden fér bele 1 kg ruhába? Elég nehéz megmondani. Függ a ruha anyagától, méretétől, fajtájától. Szerintem átlagban 2-3 felső + 1 vékony vászonnadrág belefér. Egyébként ha megkéred a pénztárosokat, szívesen lemérik, hogy amit kiválasztottál, az mennyibe kerülne.


Hogy hogy jutsz oda? Tudnom kéne, hogy merről jössz. A villamosvonalon elterelés van, fogalmam sincs most merre megy, nem nagyon közlekedem villamos(pótlóval). Az biztos, hogy a Szent Anna téren kell leszállni. :D


Ha Diósgyőr felől jössz, akkor jelenleg a Szent István utcán van az ideiglenes megálló. Közel van a Tesco, régen abban az épületben volt a Domus. Na ennek az épületnek a szomszédjában van a turi, de elég nagy felirat hirdeti, szerintem nem lehet nem észrevenni.

Ha a belváros felől jössz, nem vagyok benne biztos, de talán az 1-es busz vonalán megy a pótló, ha igen, akkor a Szent Anna téri megállónál szállj le, átjössz a zebrán, és egyenesen elindulsz a villamossínek felé. Átjössz rajta, és már látnod is kell a Háda-feliratot.

2011. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a kielégítő és alapos választ...:D..pénteken fogok bemenni Miskolcra...vagy 1-es vagy 1A-s busszal...mégegyszer köszönöm...
2011. júl. 5. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!