Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy nézünk ki?...

Szerintetek hogy nézünk ki? 10-es skálán, hogy pontoznátok? Mi tetszik vagy mi nem tetszik rajtunk? Hogy változtassunk rajta?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

köszi előre is a válaszokat!!


2011. júl. 6. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az első amit mutat az az angol dugd fel magadnak? Vagy a kontinentális victory? Vagy kettőt kér? ;)


Amúgy közepes. Bocsi. De még sokat változtok. Értek.


A második lány helyes mosolygós, az első meg egy picit szebb.


Ti rokonok vagytok vagy csak jó barátnők? Mert van valami hasonlóság köztetek.

2011. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

tucatlányok akik ugyanúgy akarnak kinézni mint a többi ezer másik...nem ettől lesz menő..

+ ilyen embereket (akik ugyanúgy néznek ki) utcán ha csak 1x 2x látom simán összekeverem (és akkor ilyen után forduljon meg egy pasi?)

16/L

bocsi de én csak leírtam a véleményemet

2011. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha már kioktattál ,hogy nem a képet minősítem, na akkor tessék.

Az első képen lévő lánynak a ruhája retteneset, ilyen ronda felsőt soha nem láttam még, az rózsa a hajban,még egy színes csak-csak elmegy ,de így max egy temetésre!És, hogy hogyan változtass rajta?13évesen még nincs kifinomult izlésetek szóval ezen változtatni nehéz lenne!De, hogy pozitívumot is mondja a haja az jó.

Második képen lévő csaj..haj rettenet, szemöldök rettenet,a csempe szép színes..komolyan az első képen lévő lány legalább látszik.

Remélem megfelel a válaszom egy unatkozó ám annál inkább nagyarcú kislánynak!

2011. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak zöld kezecske.
2011. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

ebben a formában 10/4, nagyon sokat kell még alakulnotok, de így leírni nem igazán lehet, hogy min változtassatok. minden nőnek magának kell végigjárnia ezt az utat, hogy mi az a stílus ami jól áll neki, és jól is érzi magát benne.

-legyél egyéniség, találd meg a stílusod

- ezeket a hajdíszeket felejtsétek el sportos szereléshez, egy könnyű nyári ruhához még jól állhat, de így nevetséges.

- a hajatok viszonylag jó, idővel egy kis színt kaphatna, mondjuk a 2. csajszinak sztem jól állna valami szép melír, az elsőnek inkább a hideg tónusok állnának jól.

röviden ennyi

2011. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az őszinte válaszokat.És bocsi akit lehurrogtam, tudom nem kellett volna csak felidegesítettek megint.Tudom,hogy nem ide kellene tenni a fotónkat,de kíváncsi voltam,hogy mit gondoltok rólam. És mondta a barátnőm,hogy ha felteszek egy képet magamról akkor rakjak fel róla is egy képet.Én azért raktam fel,mert mindenki egy bányarémnek tart és mindenki csak kritizálni tud.Nagyanyám is kiskoromtól kezdve azzal nyaggat,hogy fogyjak le,mert nagyon kövér vagyok.Én meg meguntam ezt az egészet,hogy akárhányszor odamegyek kövér

vagyok meg anyám százszor szebb volt nálam,mikor ugyanannyi idős volt, mint én. Ja meg én megnyerném a legcsúnyább lány díjat. Mikor lefogytam anyámnak mondtam,hogy mit mondott a nagymama. Mikor anya felelősségre vonta őt akkor letagadott mindent.Nekem nagyon rossz az önképen.Még egyszer köszi a válaszokat. :)

2011. júl. 7. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!