Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire hihető...

Szerintetek mennyire hihető hogy eredetiek? Valaki rendelt már teszveszről converse cipőt? Link

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 6. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem rendelnék , nem is tudod , hogy pontosan milyet küldenek , meg sztem hamisítvány. Én megvenném a boltba , az a biztos.
2011. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a parfümökkel a teszvesz-en . Nem értem hogyan lehet márkás parfümöket 3-5000 forintért árulni,mikor mindenhol lényegesen drágább. Szerintem ezek valami hamisítványok.
2011. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De megnéztem a véleményeket és nem volt negatív értékelés.Mind pozitiv volt.
2011. júl. 6. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:

A parfümös vagyok megint. Ha jók az értékelések,akkor biztos eredetiek a cipők.

És azt tudod,hogy működik itt a vásárlás? Mert én láttam sok olyat,hogy előre ki kell csengetni nekik a pénzt rózsaszín csekken befizetve,és aztán küldik pl. a parfümöt. De így simán átverhetnek nem?

2011. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is volt,h eladtunk 7ezerért Converse cipit, eredeti volt, kintről hozták nekünk, csak a páromra nagy lett,sajna:(
2011. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezeket USA-ból hozzák,utalni kell de nem rózsaszín csekken.
2011. júl. 6. 10:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Tuti kamuk , de nem látni rajtuk igazán de 100% hogy nem eredeti converse. Menj ki a józsira ott 1500 ft 1 ilyen az is full kamu de legalább occó.
2011. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vannak saját képek amiket ők fényképeztek és azon nem látszik kamu lenne!De átgondolom még.HA hamis akkor befizettem a tanuló pénzt!
2011. júl. 6. 10:27
 9/10 anonim válasza:
Én rendeltem már a vateráról, 5000 forint körül volt, ha jól emlékszem. Megkaptam rendesen (egyenesen Kínából). Elég eredetinek néz ki, de tuti hamisítvány, ettől függetlenül én nem bántam meg, mert nem adnék egy eredetiért 15 ezret, ennyit viszont megért nekem.
2011. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van annyi lovéja, hogy kidobjon egy cipőre 20.000eket. Szovla ha még nem is eredeti, akkor is jol néz ki :) Meg az is lehet(én is néztem már ezeket a cipőket, cska nekem nem sportos a stilusom) hogy pl lopottak, és azért adják olcson. ennyi:D
2011. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!