Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor strandon csúszdáztok...

Amikor strandon csúszdáztok nem csúszkál le a fürdőruhátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
de :)
2011. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

dee:) ráadásul volt 1 eset tavaly, mikor korábban indultam és nekiestem egy fiúnak persze szemből :D

elég ciki volt :D

2011. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát előfordul:)
2011. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csúszdánál én "tangásítom" a fürdőruhám, mert így gyorsabban lehet csúszni, és kisebb az esélye, hogy hamar elkopik
2011. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

engem nem zavar :)


16/F

2011. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem... nekem csak ugráláskor. De régen ez se volt. Jajj biztos rossz a mostani fürdőruhám. :D
2011. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis jártam úgy mit a második kommentlő énis egy fiúnak estem és felcsúszott a fürdőruhám is...a fiú is csak nézett :D
2011. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer a bikinifelsőm lecsúszott, mikor a csúszdából kiérve a vízbe csobbantam, de szerencsére felhúztam mielőtt bárki is észrevette volna. :) 16L
2012. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is néha lejön, de én is általában tangásítva csúszok, mert a csúszdák sajnos hamar kilyukasztják a fürdőrucim:(
2012. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves "tangásítós" lányok! :)


Ti miért nem direkt tangás bikinit vesztek fel inkább?

Azt nem kéne tangásítani, mert alapból olyan. Gondolom nem kényelmes amikor a popsitokba gyűritek a sima bikinit, és nem is ráncolódna össze az anyag.

Nagyon sokan így csináljátok amúgy, és legtöbben a tangásítást nem is szüntetitek meg, amíg újra felmásztok a csúszda tetejére, vagy körbementek a medence körül. Szóval ilyen esetben esztétikusabb lenne, ha alapból tanga bikiniben lennétek, mert az szebben mutatna a popsin, nem úgy mint a popsiba húzgált hagyományos változat.


Vagy még a féltanga is nagyon szexi, divatos viselet, és mégsem mutat meg mindent. Tudom sokatoknak ez a baja a tangával, de amikor behúzzátok a hagyományost, az is mindent mutat. A behúzott féltanga viszont sokkal szebb a behúzott hagyományosnál, és ha nincs behúzva, akkor pedig mégsem mutat meg mindent.

Mondhatnám hogy arany középút! :)


Mi a véleményetek?

2012. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!