Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lányok mennyi db....

13 éves lányok mennyi db. ruhátok van?

Figyelt kérdés

13 éves leszek agusztusba..most megyek 8.ba(mivel 6 évesen mentem suliba)..eddig minden pénzem ruhákra költöttem(karácsony,szülinap stb.)..mégis ugy érzem hogy nincs sok ruhám..nektek mennyi van?..+kérdés:most kezdett el nőni a mellem(megitélésem szerint)vékony vagyok...ti mikor hordtatok először melltartót?Mennyi idő mig annyira megnő a mellem hogy melltartót hordhatok?


bocsi a sok kérdésért..köszi előre mindenkinek!


2011. júl. 6. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem 5.-ben vagy 6.-ban kezdtem melltartót hordani. Ha úgy érzed hogy már van akkora hogy jó lenne rá a melltartó akkor nyugodtan kezdhetsz hordani. Amúgy én most leszek kilencedikes és én is (lehetőségeimhez képest) sokat költök ruhára, de mindig úgy érzem hogy tök kevés cuccom van. De hát nem vagyunk valami gazdagok szóval ez van, el kell fogadni. :)
2011. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Nyugodtan hordhatsz melltartót, amikor már jó rád valamelyik! Addig érd be valamilyen toppal, hogy ne látszódjon át semmi.

A ruha kérdésben nem igazán tudok segíteni, de ha minden pénzedet erre költötted, akkor azért lehet jó pár cuccod:):)

Amúgy meg nem számít, hogy mennyi ruhád van!

2011. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

első válaszoló:köszi még meggondolom a melltartó dolgot:)

második válaszoló:neked is köszi,nem mondhatom hogy nincs ruhám de mégis úgy érzem hogy nincs sok ruhám ..persze közbe játszik az is hogy pl:nézzelödők a facebooküon vagy más közösségi oldalakon és olyan mintha kissebségi komplexusom lenne..szóval nem igazán tudom megfogalmazni.

még várom a válaszokat!

2011. júl. 6. 14:53
 4/17 A kérdező kommentje:
facebookon***..bocsi.
2011. júl. 6. 14:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nagyon sokan így vannak. Én ha megyünk vhova anyumékkal mindig veszek magamnak pár cuccot, de mindig úgy érzem h alig van ruhám, nincs mit felvennem.. :D
2011. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom mi neked a kevés, de nekem tényleg kevés ruhám van...

2 hosszú farmerom, 2 db legingem, 2 db farmer rövidnadrágom, és úgy 10-15 pólóm. Őszre és télre még jön mellé 6 pulcsi és 1-2 db vékonyabb hosszú felső...

Ennyi a ruhatáram, amiből gazdálkodni tudok.

Augusztusban, sulikezdésre mindig kapok egy farmert, egy őszi cipőt és egy pulcsit.

sajnos nem tehetjük meg, hogy olyan sok cuccom legyen. És még nagy részük így is örökölt cucc...

17/L

2011. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

MOst én is éppen úgy érzem, hogy semmi normális ruhám ics, pedig már be se férnek a szobámba...

én rendes melltartót htedikben kezdtem hordani, de nem a kortó függ hanem hogy milyen a tested :)

2011. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem teljesen emlékszem mikor kezdtem el melltartót hordani, de 8.-ban már tuti, de ha még nincs Neked akkora, ilyen sportmelltartót (topot) szerezz be, mert azért ez hasznos feszesebb pólók alá, így nem látszik át a mellbimbó, ami pl. engem zavarna.


A ruhás dologgal én is így vagyok, jelenleg is úgy érzem, h. nincs semmi göncöm, persze van, csak van, amit az ember megun v. épp nincs hozzá hangulata .... stb. Én inkább most spórolok, pedig lenne miből költekeznem, de félreteszek, gyűjtögetek és úgyis csak akkor veszek meg valamit, ha az üzeletben beleszeretek, másképp nem érdemes :))


19L

2011. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. júl. 6. 18:00
 10/17 anonim ***** válasza:

nekem marha sok ruhám van, az utóbbi fél évben vettem a többségét. persze előtte is volt pár rongyom, amit magamra tudtam kapni, de azokat anyum elkunyizta :)


a titok, h kizárólag turiból öltözködöm, de senki nem mondaná meg, mert újszerű, jó minőségű ruhákat veszek, normális helyen.

minden hónapban elmegyek, és kb 8-10e ft-ot költök, amiből kijön vagy 10-15 póló, és 4-5 nadrág. már lassan nem férek el a ruháimtól, de nehéz leállni, mert mindig van valami, ami hiányzik, és szeretek változatosan öltözködni.

nem vagy cicababa vagy divatmániás ribi, a stílusom nagyon távol áll az afféle lányoktól.


mondjuk rég elmúltam 13, de asszem pont akkoriban kezdtem el melltartót hordani. inkább topot. semmi merevítő vagy szivacs nem volt benne, akkoriban ez még nem is volt ekkora divat mint most.

2011. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!