Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik színű CONVERSE cipőt...

Melyik színű CONVERSE cipőt választanád?

Figyelt kérdés

És rendelnél a tesz-vesz-ről converse cipőt?

Vagy kínai utánzat mind ami tesz vesz-es?


2011. júl. 8. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. júl. 8. 23:48
 2/6 A kérdező kommentje:
lánynak kéne....
2011. júl. 8. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemrég rendeltem a netről cipőt. Csak hogy tudd ezek nem eredetiek. Úgy voltam velük,hogy okés, az nem gond, úgysem látszódik. Japámból rendelte a csaj, és 1 cm-el nagyobb volt a belső talphossza :) Amúgy mivel nem eredeti, ezért annyit bír mint egy rendes converse cipő. Mikor megkaptam, már akkor látszódott rajta, hogy nem valami fényes a ragasztása. Tehát az internetes converse, egy max fél évet bíró kínais cíipő, 2* áron, csak csupán pl. a G.river(vagy nem tudom milyen gagyi kínais márkák vannak) Helyett az All Star kerül rá :) Azóta sem tudtam eladni a cipőt. De az biztos ,hogy legközelebb boltban veszek, eredetit! Remélem tudtam segíteni :D A színt nemtudom. Válassz olyat, ami a legtöbb ruhádhoz megy. Vagy ha már van olyan cipőd, akkor a kedvenc színedet..
2011. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam 1.helyen:rózsaszín, fehér

2.helyen:fekete

Nem tudom hogy eredeti vagy nem...innen nem lehet látni sajnos:S

2011. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tuti nem eredeti, boltba vegyél ha eredeti kell


ezekbe a fehér a tömegszín, viszont azt utána tisztítani is gyakrabban kell

2011. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem eredeti,ne rendelj onnan,vírít róluk hogy hamisítvány...mi rendeltünk,több baj is volt vele 1.kicsi volt,2.az orrán a fehér rész hosszabb volt,3.az oldalán a csillag is más volt...
2011. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!