Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér (egyszínű) színű (nem...

Fehér (egyszínű) színű (nem mintás) krepp harisnyát FELNŐTT méretben milyen üzletbe lehet kapni? Láttatok már ilyet valahol?

Figyelt kérdés

Sok helyen kerestem már, de a kis üzletekben mindenki belevigyorgott az arcomba. Néztem Tescoba (ott persze csak gyerek méretek voltak, felnőttbe csak fekete barna), kínai boltokba és százasboltokba (de ezekbe is csak fekete és barna volt). Kifogytam az ötletekből, de webáruházak nem érdekelnek, és minél olcsóbban kellene...


Ja és nem azért mert az utcára venném fel, hanem más célból. (úgyhogy kéretik a fikázós kommenteket mellőzni :)))


Ha esetleg valakinek beugrik hogy hol látott már ilyet, akkor kérem írja meg, mert én már kifogytam az ötletekből!


Előre is köszönöm :)


2011. júl. 9. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég ritka. 1 Eurós boltban van olyan szezon, amikor pont van. Általában tesztszínû, szürke és fekete szokott lenni. Ha van fehér, azt hamar elkapkodják. Érdemes érdeklôndni, hogy mikor érkezik szállítmány, és esetleg jelezni, hogy fehérre van igény.

Nekem is a krepp a kedvencem, mindig ilyet veszek a páromnak.

2012. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az auchanban leet kapni 5-ös méretűt "julia"márka névvel az például magyar gyártmány.Ha pesti vagy akkor rengeteg üzletben vehetsz a tesco helyett inkább kifejezetten a harisnya-fehérnemű boltokat ajánlom.
2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!