Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt mondják nagyon ki hívóan,...

Azt mondják nagyon ki hívóan, r*bancosan öltözködök. Hogy vegyek vissza? új stílus. Ami mégis divatos

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit értsünk ribancosnak? miket hordasz?
2011. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kívágott felső már ribancosnak számít.. ahogy értesültem
2011. júl. 11. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
mutass képeket azokról a ruhákról amik tetszenek/hordasz! :)
2011. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne tapadjon a felsőd és a gatyád is. A cicanadrágot csak olyan cuccal viseld, ami legalább a segged takarja.

Hétköznapra nem kell csillogó mindenféle, meg 12 centis sarkú cipő.

A dekoltázsod ne legyen túl mély, a szoknyád ne legyen rövid, a sortból ne legyen ki a fél feneked. És ha mégis merészebb valamelyik, akkor a másik legyen visszafogott.

A hajad legyen szolidabb, nem kell mindig totál belőni, óriásira tupírozni, vasalni, néha megteszi egy egyszerű lófarok is.

A sminked legyen visszafogott, valami halvány szemsmink, vagy spirál bőven elég hétköznapra.

De a legtöbbet úgyis a belső adja, ha mindenki egy szakadt útszélinek tart, akkor ezen is gondolkodj el, hátha rájössz dolgokra, úgy könnyebb változni.

Divat a természetesség, és a szolid, elegáns kinézet, és nem is megy ki igazából a divatból.Ja és a halatmas, csiricsáré műkarmok sem épp bájosak és aranyosak. :D

2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hordj kihívó cuccokat nyugodtan ha neked az tetszik. Esetleg úgy vehetsz vissza kicsit hogy figyelsz rá, hogy amikor mondjuk felülre kivágott szexi felsőt veszel fel akkor alul egyszerű nadrág legyen rajtad. Ha meg miniszoknyába lépnél ki akkor csak egy egyszerű felsőt vegyél fel hozzá.
2011. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én 2 gyerek után is úgy öltözök mint születésük elött(rövid szoknya,miniruha,stb.). Szerinted mennyire érdekel a közvélemény?
2011. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak, úgy öltözködj ahogy neked jólesik, ami neked tetszik, amiben jól érzed magad. Ha rib*ncosan szeretsz, akkor legyél úgy. Én se foglalkozom senkivel, hogy ki mit mond. Ha van mit megmutatnom, miért takargassam magamat? Más az, ha olyan alakom lenne ami közönségessé tenne a ribis cuccokban megjelenve, de ami szép azt meg kell mutatni, ha nem is másoknak, de saját magamnak és örülni hogy én ezt megtehetem és felvehetem. Nem magamutogatásból veszek fel szexi cuccokat, hanem mert jól érzem benne magamat és mert jól áll nekem és hogy a férjemnek én legyek a legnagyobb és legszexisebb rib*nc. :) Ne mások után kelljen megfordulnia, hanem én legyek a feltűnőbb, a szebb!!


27/N

2011. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mert attól is függ. ha tizenéves akkor valami ilyesmik legyenek a szettjeid:

[link]

De amúgy a kritériumok (szerintem):

-ne legyen túl rövid se a felsőd (pl púpig érő) és a szoknyád, ruhád sem.

-ne hordj glitteres, túlzottan csillogó, ízléstelen állatmintás ruhákat.

-ne legyen nagyon kivágott a felső, túl bevágott a szoknya.

-kortól függően a cipőd sarkát is szabályozni kell. ha például iskolába jársz ne vegyél fel nagyon merészeket. max 8 cm kb.

Én ezeket a tanácsokat tudnám adni és szerintem ebben a témában nem kell hallgatni olyanokra hogy viseld azt ami tetszik és ne foglalkozz másokkal mert nem véletlenül mondják. és van egy hátul ütője az ilyen öltözködésnek: nem azt sugallod hogy komoly kapcsolatot szeretnél hanem inkább egy gyors menetet. De ha te ezt szeretnéd... De amúgy ha azok közt amit leírtam egyiket sem szeged meg akkor lehet hogy csak féltékenyek rád mert sok pasinak te tetszel..

2011. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szoknyád rövid, a felsőd ne legyen rövid/kivágott, és fordítva. a farmerszoknya magassarkúval szerintem közönséges, a haskivillantós felső is.

Ha már idpsebb vagy, úgy értem nem 15-16, akkor ajánlom, hogy nézegesd Emma Watson vagy Blake lively szettjeit, szerintem nagyon nőcisen mégis kényelmesen öltözködnek.

mutatok pár képet:


[link]


[link]

2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is ki mondta, h ribancosan öltözöl? tenyleg ugy erzed, h ribancos a stilusod?

Nem mutattal kepet igy nem tudhatjuk... viszont elöfordulhat, h egy irigyed szólt be??? lehet, h csak feltekeny, mert megteheted, hogy olyan ruhakat veszel fel, ami neki sehogy se all...

de egyetertek az elözöekkel, akik azt mondtak, h ha pl. rövid szoknya van rajtad, akkor a felsö legyen egyszeru, es forditva. azzal nem ertek egyet, h a farmerszoknya magassarkuval közönseges.

en siman felveszek rövid szoknyat magassarkuval, szebb lesz töle a labam... de akkor egyszeru felsö jön hozzá. cicanadragot is felveszek magassarkuval, es hosszu felsövel ami takarja a fenekem. en kulonben is imadom a magassarkut! jo az alakom, nem fogok elbujdosni, majd eljön az idö, amikor nem hordhatok ilyen ruhakat. de amig megtehetem, addig miert ne? egyetertek azzal a 27 evessel aki a legszebb akar lenni a férjének! Te se foglalkozz masokkal, hordjad azt amiben jol erzed magad, max gondolkodj el ezen a rövid szoknya-hosszu felsö dolgon.

2011. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!