Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért jó a converse?

Miért jó a converse?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy jó? Épp olyan unalmas mint bármelyik tornacipő, én biztos nem is venném fel... legfeljebb tornaórára. De oda is inkább olcsóbbat választok, mert nem vagyok én hülye hogy 10ezreké vegyek tornacsukát.
2011. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert drága, szerintem aki megveszi az a csillagot és a márkát veszi meg, nem a cipőt
2011. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem aki Converse cipőt vesz az csak a márkájáért veszi. Bár szerintem baromi ronda darabok vannak belőlük.... :S
2011. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert kényelmes és városba nem szívesen vennék fel egy sportosabb vagy túra szandált, de sportcipőt sem, nem tudok azokhoz hogyan felöltözni. Ha sokat kell gyalogolnom, akkor nagyon szeretem.
2011. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
itt mindenki azt mondja h nem jó közben 600 emberen látsz egy nap alatt^^ amugy nagyon is jó nekem volt egy kínai 3000forintos tornacipőm ami 2 hónap alatt sz*rrá ment és van egy conversem ami több mint 1éves és még bírja. És kényelmes is!!
2011. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy nekem is van csak kíváncsi vagyok a véleményetekre nekem volt kínaiból cipőn egy hónap alatt szará ment szerintem a converseben a legjobb hogy tartja a bikát és nekem e miatt kényelmes.
2011. júl. 13. 23:07
 7/17 A kérdező kommentje:
Elnézést nem a bikát a bokát.
2011. júl. 13. 23:08
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert sokkal kényelmesebb, strapabíróbb mint a nem converse xD

Nekem három van, midnet imádom :D A kedvencem a sima kék, abban bárhova elmennék (mármint hogy olyan kényelmes :D)

2011. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 év után nekem szarrá szakadt a converse cipőm:S szeretem mert kényelmes volt de nekem nem bírta sokáig...pedig csak utcán közlekedtem vele. (tehát nem ebbe mentem el kirándulni)
2011. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát ha neked 2 évig bírta az már jó! örülök ha nekem egy cipő addig bírja (amit csak utcán használok persze)
2011. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!