Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a lányoknál az Ed...

Divat még a lányoknál az Ed Hardy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem. fiúknál sem. egyik oszt.társam mindig hordott ed hardy-t és nagyon nem stílus..
2011. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem igen,barátnőm dzsekije ed hardy-s és több fiú is megdicsérte!
2011. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy divatnak divat, de az egy biztos, hogy én fel nem venném, baromi giccses cuccaik vannak! Nekem valahogy nem jön össze a halálfej rózsákkal galambokkal, tigrissel, meg még sorolhatnám, egy Ed Hardys póló árán én inkább veszek valamit a Promodba vagy valami kevésbé stílustalan helyen!
2011. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem divat már! (bár nem is nagyon volt..)
2011. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, h divat-e, nekem tetszik, hordom, többi meg le van sz@rva...
2011. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem volt olyan nagy divat, hordják persze sokan, de az átlag nem választja magának. Ha tetszik, hordd nyugodtan, csak sokan hamisat vesznek fel és emiatt kezd ciki lenni az egész márka.
2011. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cigányos
2011. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dehogy cigányos -.- szerintem nagyon jól néz ki és mostanában nem nagyon hordják olyan sokan :D ha vannak ilyen cuccaid hord őket:D
2011. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!