Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy varrhatok magamnak...

Hogy varrhatok magamnak rövidnacit? :]

Figyelt kérdés

Megyek még ebben a hónapban egy táborba,és csak egy rövidnacim van:/

Valami szabásminta vagy leírás? itthon van hozzá cuki anyag abból szeretnék varrni magamnak vmi jó kis rövidnacit...kb combközépig érőt:)


2011. júl. 12. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy burdát mert a nadrág varrás elég nehéz. Abban lesz minta, és részletes magyar leírás is. Szükséged lesz még vetexre és zipzárra/gombokra is.
2011. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/GiannyL

http://www.youtube.com/watch?v=sF_BaBv_ppo

Az első csaj nagyon jó cuccokat csinál, a második alapján pedig tök jó overált varrtam magamnak...bár kicsit átalakítottam:)

2011. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs h mi az a burda vagy mi:/ mindenesetre már elkezdtem csinálni,kivágtam az overálos videó alapján,bár én nem nyúlós anyagból csinálom és majd gombokat csinálok az elejére,de azért remélem sikerülni fog:)

köszönöm mindkettőtöknek, olyan jó érzés tudni hogy nem csak én varrok itthon magamnak(ez lesz az első ruhavarrásom,és ha sikerül akkor majd szabadidőmben fogok csinálni nacikat és felsőket is:D)

sajnos zippzár nincs itthon,úgyhogy az nem lesz rajta,csak sok gomb:)

szurkoljatok,mert csak 14 vok és nem dolgozhatok ugye h vegyek magamnak a keresett pénzből sajna:/

tényleg köszönöm:)

2011. júl. 13. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:
De jóó, tök kreatívak vagytok, nekem erre nem lenne energiám. De ha van felesleges farmerod, amit nem használsz, annak le lehet vágni a szárát. Felveszed, egy krétával meghúzod hogy hol szeretnéd levágni, és levágod, ennyi:)
2011. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A burda egy újság. Minden újságárusnál kapható havonta, kb. 30-40 minta és leírás van benne. vmi 900 ft. Azért lenne érdemes azzal kezdeni, mert a youtube-os videókon sok hülyeség szokott lenni, sokmindent rosszul tanul meg az ember.

Csak a toppot csináló lány videóját kezdtem el nézni, de az is mindent rosszul csinál szinte. Nem hagy ráhagyást a "mintához " képest, egybe vágja ki a pántot is, ráadásul csúnyán behajtja, ahelyett, hogy kifordítaná. Azt se mutatja, hogy becikcakkozná az anyagot (minden anyag minden szélét becakkozzuk varrás előtt,hogy ne foszoljon szét!). Arról már nem is beszélve, h felvarrni rejtett öltéssel/ikertűvel kéne, na meg a varrásokat szétvasalni. A 2. videót nem néztem meg, az lehet jobban elmagyarázza, de az első az remek példa arra, hogy lehet rossz minőségű és szabású kontármunkát csinálni. A varrás nem egy olyan dolog, hogy leülök, azt majd megy.

2011. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!