Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen melegben miben szabad/le...

Ilyen melegben miben szabad/lehet menni állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Nincs konkrét állás, általánosságban kérdezem.


Milyen ruhába, cipőben? Vagy szandálban/papucsban is lehet, ha igen abból milyenben?


Az ujjatlan fehér csipkefelső megengedett fekete szoknyával (mellnél masnis, ott egyáltalán nem látszik át.)


Kérlek linkeljetek!


Ez pl jó lenne, az nem gáz, h pöttyös?

[link]


25 éves vagyok, nem akarom beburkolni magam, de szeretnék az illendőség határain belül maradni.


2011. júl. 13. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy mint itt a középső? (3. kép) még belefér?
2011. júl. 13. 17:12
 2/9 A kérdező kommentje:
2011. júl. 13. 17:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy én pl. az előzőekből mindet el tudnám képzelni, azért kérdezek mást. :)
2011. júl. 13. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, szerintem a második linked kifejezetten alpári, ne haragudj, nem megbántani akarlak. Én múlt héten voltam állásinterjún, és én is sokat gondolkoztam, hogy mi az, amiben nem fő meg az ember, de elegáns is. Végül térdig érő fekete alapon fehér mintás szoknya volt rajtam, szolid fekete övvel, fekete körömcipő, és egy bordó pántnélküli top, fehér lenge boleroval. Bármilyen egymáshoz illő összeállításban elegáns egy térdig érő szoknya egy elegáns cipővel, és hozzá illő toppal szerintem. Nagyon mini, hívogató, mellkidobós nem illik ilyenkor.
2011. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár nem tudom mi alpári egy Jane NOrman ruhában, de te tudod, bár lehet fazonban nem oda való. Bár én bordót pl. egyáltalán nem vennék fel.
2011. júl. 13. 17:23
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy körömcipőt mivel vettél fel ilyen melegben? ^^


Ezt is kinéztem már, bár nem a stílusom annyira.


[link]

2011. júl. 13. 17:28
 7/9 anonim válasza:

[link]


Ebből, ha választani kéne, akkor én azt fekete fehéret választanám (az a kép amin rajta van a 3 ruha és ott az 1.) egy elegáns, egyszerű, esetleg lakkozott magassarkúval, elég csinos hatást kelt, főleg, ha hosszú lábaid vannak.

2011. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szétnéztem itthon és rájöttem, hogy vannak ruháim, bár mind melegnek tűnik, hiába rövid ujjúak. Viszont a cipő nehezebb eset. Van szép félcipőm nem egy, de azokat csak harisnyával venném fel, viszont isten ments ilyenkor, szandál nem tudom mennyire illik + van egy nyitott orrúm, de az szatén...
2011. júl. 13. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Vannak nagyon vékony harisnyák (5-8 den), szinte mintha rajtad sem lenne, de mégis ott van, és ha matt, és nem látszik, akkor is szépíti a lábat.

2. Vannak ilyen cipőbe való titoknál is titkabb nejlonizék, nem lóg ki egy körömcipőből sem.

2011. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!