Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen felsőket hol lehet...

Ilyen felsőket hol lehet kapni Szegeden? (több lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak Szegeden érdekelne,vagy estelek ha nem is Szegedn,de üzlet neveket tudnátok mondani ahol ilyeneket árulnak?,vateráról egyebekről nem rendelek

köszönöm a válaszokat :)


2011. júl. 13. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Uhh neharagudj nem tudom de az utolsó nagyon üt. Én is szeretnék nagyon nagyon egy olyat.


17/L

2011. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nem létezik h a plázában nem találsz (:
2011. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem láttam x/
2011. júl. 13. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hol lehet ilyeneket kapni, de azt tudom hogy ez a bolt: [link] árul extrémebb ruhákat, de mielőtt bármit veszel, azért nézd meg az árát, mert nem filléres. Az Eldorádóba is benézhetsz a Kárászon.

Ahol nem láttam ilyet az a Mix, Pláza, a Centrum helyén megnyílt új bolt, de még a Csarnokban sem, bár ott is tehetsz egy próbát, hátha kiszúrsz valami szépet. A Nagyáruházban is megpróbálkozhatsz, néha vannak érdekesek.

Azt mondják, majd nyílni fog Szegeden New Yorker, majd ha kinyit (és az nem most lesz) akkor ott is lehet majd próbálkozni.

Egyébként az ilyen különlegesebb darabok nem jellemzőek az általánosan csinos, csajos ruhákra rendezkedett boltokra.

2011. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

uhh,akkor megyek Eldorádoba *-*

Köszönöm a választ :)

2011. júl. 13. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem most is vannak ott jó ruhák, régebben voltak. Majd számolj be találtál-e valamit, én kíváncsi vagyok rá, ha sikerrel jártál.
2011. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

remélem lesz :/

okés :D

2011. júl. 13. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan,mint az első linken és azt még a New Yorkerben vettem
2011. júl. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!