Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki az a magassarkú...

Miért ciki az a magassarkú amelyiknek vastag a sarka (legyen az szandál vagy akármilyen)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 02:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%

cikinek nem ciki, csak szarul néz ki :P

én spec jobban szeretem a tűsarkú cipőket :)

2011. júl. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Cikinek épp nem ciki, csak ronda. Bocs, ez van. De akinek tetszik az hordja.
2011. júl. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,várom a továbbiakat:)
2011. júl. 15. 04:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a leghelyesebb kifogás, hogy nem magyarórán vagy. Ápoljad a nyelvet ne rombold. A helyesírás nem ciki, ahogy a magassarkú sem, legyen az akármilyen, ha neked tetszik. Magadnak veszed nem másnak, így olyat válassz, ami neked megfelel, kényelmes.
2011. júl. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírásod botrányos, akárhogy nézem.

Attól nem lesz több eszed, ha magyarórán írsz, szóval ezt most hagyjuk...


Nekem csak olyan magassarkúm van, aminek vastagabb a sarka, vagy telitalpas, mivel a tűsarkú nagyon tetszik, de nem lehet menni benne, max. a plázában a csúszásmentes járólapon. Nos, én meg máshol is szoktam gyalogolni, néha elég sokat.


Van sok szép vastag sarkú cipő és szandál, illetve nekem már fontosabb, hogy estére ne essek le a tűsarokról, mint az, hogy kinek mi a véleménye a cipőm sarkáról.



Az a ciki, mikor valaki úgy klaffog a tiptop topánkájában, mint egy teve, látszik, hogy mindjárt hasraesik, és leszakad a lába.


[link]


[link]

2011. júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem a helyesírással van itt a gond,csak szimplán paraszt és "tájszólással" ír a kérdező "magos","szanda"....
2011. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A helyesírás alapvető igényesség önmagunkkal szemben. Add meg magadnak a magassarkú mellé, különben egyszerű liba leszel.


Amúgy nem ciki, sőt még csak nem is ronda, ráadásul sokkal könnyebb benne járni, mint egy tűsarkúban, és nem szorul bele a rácsokba. Az ilyen egybetalpú, vagy parafa, na az kifejezetten gusztustalan, de még az sem ciki.

2011. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
igen, tény, hogy a vastagban könnyebb járni, de akinek fontos a divat, az, hogy jól nézzen ki, az nem fog olyat felvenni.Köztük én sem :D rondának tartom.
2011. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A vastagsarkú magassarkúk (de jól hangzik:D) divatosak. Ez kb. annyit tesz, hogy majd 5 év múlva hordani fogják Magyarországon is.
2011. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a vállaszokat:)


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:46


Azér a divat nem minden;)



És könyörgöm hadjatok már a helyesirással,vállaszokat kéretem nem vélleményt a helyesirásról...kösz:)

2011. júl. 15. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!