Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete ruha esküvőre nagyon...

Fekete ruha esküvőre nagyon illetlen?

Figyelt kérdés
Ruhát szeretnék felvenni, de csak fekete ruhám van. Ha esetleg nagyon nem jó, akkor szerintetek egy sötét famer egy szép blúzzal megfelelne? Köszönöm előre is!
2011. júl. 15. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete ruha tökéletes.

Viselj hozzá világos ékszert/cipőt/táskát.

Vagy ha a cipő/táska fekete sötétebb az sem baj, mert a kardigán rózsaszín lesz.

2011. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgytudom feketét se lehet, a gyász színe...
2011. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én simán leszarnám hogy illetlenség-e. Egy normális menyasszony nem problémázik ezen. Nem mindenki engedheti meg magának hogy új ruhát vegyen egy esküvőre, és ha csak fekete alkalmi ruhám lenne, akkor azt venném fel. Sőt, fehéret is simán felvennék. Ha a kedves menyasszonynak nem tetszik, akkor fizesse ki az újat. :)
2011. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Utolsó, nagyon igazad van! Egyébként mostmár végiggondolva nem hiszem, hogy a menyasszony problémázna ilyenen, hisz élete legboldogabb napja lesz, és ez a fontos. Nagyon köszönöm a segítségeteket, és órákon belül indulok is az esküvőre :)

2011. júl. 16. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!