Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni Miskolcon...

Hol tudok venni Miskolcon viszonylag jó áron pánt nélküli melltartót?

Figyelt kérdés
Ahol eddig néztem olyan 6 és 8 ezer között voltak,sajnos ez nekem nagyon drága. :-( Nyári ruhák alá kellene,mert nem szeretek úgy ruhát felvenni,hogy nincs alatta melltartó. Köszi a válaszokat előre is!
2011. júl. 16. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A centrumban fent van egy nagy kínai vagy a piac mellett is van egy,meg a H&M-ben is láttam olcsón.
2011. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ milyen méretekkel rendelkezel, ha az átlagos 75-80/B-C akkor sima kínaikba Bama, vagy az Ázsia centerben biztosan találsz megfelelőt. Viszont ha már D kosaras kell akkor sajnos már nem fogod olcsón megúszni, a H&M-be vannak nagyobb méretek is 4000 forint körül de nekem azok se álltak úgy ahogy kellett volna:(

Sok sikert a vadászathoz:)

2013. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!