Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a gyaru (...

Mi a véleményetek a gyaru ( gal ) stílusról? Nem túl r*bancos, vagy cicababás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ez a kérdés ugye nem komoly????

2011. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Japánban lennék

Itt nem.


Amúgy inkább túlzás, ennyire azért én sem lennék ilyen elszánt, divatmániás-.-. A ruhák pl tetszenek, meg a hajviseletek. A többi nem.

2011. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem a hajuk tetszik csak, de a ruhák már nem szerintem már ez túl sok :S
2011. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem valami mérhetetlenül undorító O_o
2011. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Egy karneválón esetleg elmegy, de az utcán, nem azt fogják hinni h ribanc vagy hanem h idióta xĐĐd már bocsi.
2011. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Úristen, sötét bőr fehér meg világos rózsaszín rúzzsal. Azt hittem ezek csak simán pancserek, de még stílus is van ilyen.

Szerintem szörnyű.

2011. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sokan szeretnének úgy kinézni, mint egy gal. Csinosak, karcsúak, divatosak, mintha egy katalógusból léptek volna elő.

Csak sokan keverik a szezont a fazonnal, mint ahogy az 1. válaszoló is, aki nyilván semmit nem tud a stílusról, különben nem linkelt volna be egy manbát, ami egyébként egy mára "kihalt" stílusirányzat.

Egyébként én imádom ezt a stílust^^ Egy csomó japán magazint letöltök, szerintem nagyon divatos és ízléses stílus, bár némely már tényleg elég sok.

2011. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
akkor linkelj kérlek olyan képet, amin gyaru stílusú csaj van.
2011. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

[link] most ez neked tényleg csinos, irigylésre méltó, mintha egy divatlapból léptek volna elő?

Mert szerintem inkább förtelmesen visszataszító kihívó r.bancoskodás.

De hát kinek mi.


Mellesleg ha neked (ha már félig japán névvel pózolsz) nem tudom, mi a problémád. A gyaru egy gyűjtőfogalom, amibe a manba is beletartozik. Ha még ennyivel sem vagy tisztában szerintem ne háborogj.

2011. júl. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
- 1 db ha
2011. júl. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!