Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, láttatok mostanában...

Csajok, láttatok mostanában valahol ehhez hasonló cipőt? (kép+leírás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a nagy gondom, hogy ezekhez hasonló alkalmi cipőt keresek:

[link]

[link]

Viszont eddig nem találtam sehol. Néztem a deichmannban, humanicban, marcban, több ruhaüzletben is (pl. new yorker, promode), sőt kínaiban is, de semmi.

A kritériumok igazából:

- legyen fekete, dísz nélküli. Ha van rajta valami dísz, akkor lehetőleg egy egyszerű masni, vagy szalag, de semmiképp sem strassz vagy fém dísz, csat stb.

- velúr/selyem/szatén borítású, a sima bőrcipőket ki nem állhatom.

- nem baj, ha nincs ilyen magas sarka mint a képeken, viszont mindenképp kerek orrú legyen.


Ha láttatok mostanában ilyet bármelyik boltban, légyszi írjatok! Nagyon régóta keresek egy ilyen egyszerű, fekete cipőt, de sehol sem találok.


2011. júl. 16. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hát tulajdonképpen ez egy platform magassarkú,nekem van ilyen csak bőr ,azt a deichmannban vettem. de a vaterán nézdmeg ott mindenképp van,csak 1-2hét a várakozási idő
2011. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát én nemrég jártam deichmannban és láttam ilyet, esetleg nézd meg egy másikban, nem mindegyikben van minden cipő

egyikben kinéztem magamnak egy cipőt, de egy másikban akartam megvenni, de nem volt és vissza kellet mennem

2011. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A deichmannak az online katalógusát is néztem, és sima, dísz nélküli fekete cipőjük nincs, csak mindenféle strasszos/csatos/sima bőr, amit semmiképp sem akarok.

A vaterával az a baj, hogy nem lehet próbálni, nekem meg elviekben 41-es lábam van, de már olyan is előfordult, hogy 39-eset kellett vennem a méretezés miatt. Szóval nem akarok ráfaragni.

Azért köszi, de várom a további ötleteket:)

2011. júl. 16. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha lenne a méretemben tuti megrendelném! Nagyon tetszik és mindenhez fel tudod venni, pont az egyszerűsége miatt!

2011. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ilyen van/volt a Deichman-ban az egyik barátnőm 2-t is vett egy feketét és egy kékes színűt de állítólag utána csak egy maradt és később el is fogyott.Nemtudom nézd meg esetleg mégy egyszer.
2011. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Salamander-ben tuti van.Ma voltam bent a Westendben lévő üzletükben.

Buffalo volt a márkája,és így nézett ki:

[link]


Volt belőle bőr,velúr,meg szatén borítású is.Az árát nem néztem most meg,de múltkor azt hiszem 25.990 Ft volt kiírva a plakátra.

2011. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!