Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, feltennétek magatokról...

Lányok, feltennétek magatokról fürdőruhás képet facebookra?

Figyelt kérdés

Ez nem kérés, hanem kérdés :D


Ha nem, akkor miért? Van-e korhatár, testalkat, munkahely jellege, családi állapot, elvek, stb. amihez kötnétek a döntést?


2011. júl. 16. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Én szoktam de nem teljesen jellemző rám, azthiszem csak 2-3 képem van.
2011. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,ha nyaraláson készülne a kép akkor még talán igen,de pl. ha a házban,hogy csak mutogassam magam akkor nem.Amúgy apum is fent van a facebookon szóval még egy ok,hogy nem :D sőt még egy pár tanáromnak is /egyházi suliba járok/
2011. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:

modnjuk úgyh oyg nem kizáró ok.

tehát feltenném, ha éppen egy jó kép, valami emlék vagy bármi, de nem cisnálok magamról azért fürdőruhás képet hogy mutogassam habtestem facen. :D

2011. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha strandon készült volna akkor igen, de ilyen tükörbepózolgatóst soha.
2011. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magam mutogatásával SOHA

(k*vás)

de ha bnőmmel vagyok a strandon vagy kárkivel és ott készül a egykép,azt felnyomom azt ennyi :D

14/l

2011. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát nyaraláson készült képet, amin nem teljes alakos, akkor azt talán igen. De mivel elég sokan fent vannak a családból, köztük apum is, és már egyszer szólt egy képem miatt, hogy túl sokat mutat ( hozzá kell tennem, hogy egy rövid ruha volt rajtam, nem is volt kivágott, nem is mutatott sokat). Szóval kikészülne egy ilyen képtől, de lehet majd felrakok már csak azért is XD
2011. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak, hogyha strandon készült vagy ilyesmi, nyaralásról csomóan szoktak pl. apám fenn van facebookon, de nem nagyon zavarná sztem.. :)
2011. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utána meg a Puruttyán látnánk viszont a képeket :D
2011. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze ;)
2011. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van fent (nem pillanatkép, de nem is otthon tükör előtt pózolgatós, na olyat én sem tennék fel...)
2011. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!