Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér pasi vagyok, viszont...

Kövér pasi vagyok, viszont baromira csinosak, formásak a lábaim. Milyen shortot vegyek / vehetek fel?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha az említett előnyömre a csajok is felfigyelnének. Combközépig érő feszes farmershort pl. jöhet? Egy vékonyabb haverom ilyet hord, és nagyon bejön benne a csajoknak.
2011. júl. 18. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Jöhet szerintem, de azért ne legyen túl feszes... A hasad mekkora? Ha nagy, akkor hülyén fog kinézni a nagy poci alatt egy feszülős nadrág... Ha nem annyira méretes, akkor talán jobb lenne, de semmiképp ne teljesen feszes nadrág legyen.
2011. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kövér vagy, és a lábaid "csinosak" (brr de furcsa ilyet olvasni egy hapsitól :-)), akkor valószínűleg a felsőtesteden, hasadon, fenekeden van a felesleg, és egy szűk farmershortban szerintem igen furcsán festenél.
2011. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek nem szokása a pasi lábak figyelése. A többi rész sokkal fontosabb meg az összhatás. Azt mondom egy kövér pasi ne vegyen fel shortot mert elég viccesen néz ki benne, bármennyire is jónak tartja a lábát. Még egy jóképű vékony jó testű pasin is elég gáz egy feszülős short.
2011. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a pull&bearben nagyon jó sortok vannak most meg a zarában! ott biztosan találsz nagyon jót!
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!