Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiszakadt a lábujjköztes...

Kiszakadt a lábujjköztes Adidas papucsom pántja, hogyan lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés
3 hónapja vettem.
2011. júl. 20. 01:23
 1/5 hot_kiss ***** válasza:

Ha kiszakadt, akkor vagy visszatuszkolod és elviseled, hogy hamar, többször is elő fog ez még fordulni vagy kuka.

Sajnos már mit sem ér az sem ha Adidas, ha úgy gyártják, hogy ne érjen semmit.

Esetleg (bár szerintem ehhez már késő) vidd vissza oda, ahol vetted, és ha annyi pénzt kiadtál érte, hogy sajnálod, hogy csak 3 hóig tartott, akkor reklamáld meg. (De mondom, szerintem ehhez már késő és nagyon eladófüggő.. talán egy kicsi kedvezményt kapsz, de ne remélj sokat!)

2011. júl. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak eladófüggő, mivel nagy márka el kell küldeni szakvéleményére, vársz egy hónapot, visszajön, és jó hosszú szövegből végül az jön le sok indoklással, hogy nem helyes használat által történt. Tanga papucs már csak ilyen.
2011. júl. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megtaláljuk a blokkot, akkor visszaviszem mindenképpen.
2011. júl. 20. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Minőséghiba esetén két év a garanciaidő. Három hónap után vígan ki kell cserélniük a papucsot. Magát a pénzt nem biztos, hogy vissza fogod kapni, de levásárolhatod az árát, vagy ha éppen nem találsz semmit, akkor kapsz ajándékutalványt.
2011. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjavítattam cipésszel 600Ft-ért.
2011. júl. 27. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!