Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezhetek régi fajta...

Honnan szerezhetek régi fajta getta grip bakancsot?

Figyelt kérdés

Nem az újabb kicsit lapított orrúra gondolok, hanem a régi teljesen kerek "bohóc orrú" darabra. Tizenévekig ilyen bakancsom volt, nem akarok laposra meg másra váltani, de nem találok sehol. [link]

Ilyesmi volt a régi kerek.

Egyszer láttam a vaterán 37-esben, akkor nem vettem meg, mert még nem kellett és nem gondoltam volna, hogy be kell spájzolni. Valakinek van ötlete? Esetleg eladó?


2011. júl. 21. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán még a linkeltnél is kerekebb. :(
2011. júl. 21. 21:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom neked megmondani:(

Megpróbálok segíteni azért:)

http://www.youtube.com/watch?v=nftwkMZMw40 ilyen van páréves szerintem jó

http://www.youtube.com/watch?v=bvncJA171Wc ez egy évvel volt fiatalabb de szétment

ilyet szeretnék helyette [link] ebből van női is

esetleg ilyet [link] aztán [link] ilyet ez is jó [link]

egy túrabakancs is jól jönne az is tervben van

Ezeknek is kerek az orruk.

Remélem tudtam segíteni

2011. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a linkeket! Jó bakancsok, de nem tudom valahogy nem az igazi. Az én hülyeségem, az első bakancsom olyan volt, egyszer vettem másfajtát, de rögtön el is cseréltem az első emberrel, akin láttam régi gettát... :(


Az igazság az, hogy van még két pár belőle, az egyiknek a bőr része elég leharcolt, kopott, de fesztiválokra még megtenné már vagy 17-18 éves, a másik még szép az csak 10 éves körül van és nem jártam annyi koncertre benne, a bőr része nagyon jó, de anyám annak idején mindkettőt kint felejtette 40 fokban a napon két napra és szétvált a talpuk. Olyan furán, a két réteg közül az egyik kisebb lett és szét is vált. Tulajdonképpen mindkettő menthető lenne, csak a talpuk gázos. Nem tudom foglalkozik ilyennel valaki? Hogy lecseréli a talpát?

2011. júl. 21. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet cserélni, vidd el egy cipészhez, valamelyik biztos ki fogja cserélni.

Elhiszem , hogy ez a márka neked tetszik, de szerintem próbálj ki a linkeltek közül valamelyiket.

én ilyet szeretnék a régi helyett

[link]

2011. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet később megpróbálkozok egy Red Roosterrel, annak aránylag jónak néz ki a formája. Viszont külföldön találtam egy darab régi fajta gettát újonnan a méretemben. Igaz majdnem 40 ezer lesz szállítással, de olyan. :) Ha belegondolok, hogy az első még vagy 5 ezerért vettem használtan. :D
2011. júl. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!