Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik tartoznak az alap ruhatár...

Mik tartoznak az alap ruhatár darabjai közé?

Figyelt kérdés
Frissiteni szeretném a ruháim,de konkrétan nem vagyok tisztába ezzel.Mik az ún. "kötelezőek",amik kihagyhatatlanok egy nő készletéből?
2011. júl. 21. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
farmer, póló, pulcsi, kabát, tornacsuka, szandál-saru, sportcipő, szoknya, rövidnaci
2011. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
+bugyi-melltartó (előző vagyok)
2011. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Úgy gondolom alsónemű egyértelmű. Nem írtad, hogy nyárra akarsz -e új ruhákat, vagy esetleg más évszakra.


A csőtopok mostanság elég divatosak, én feketét, fehéret és egy élénk színű vennék (pl Tally Weijlben ha kettőt veszel hármat vihetsz! én ott venném ezeket 2500-3000Ft kb. a 3)


Rövidnacikat is vennék, ebből is alapszíneket választanék és/vagy szoknyák.


Papucs, saru.


Színes ékszerek, amik feldobják az alapszínekből álló ruháid.


Kiegészítők: oldaltáska, rózsa a hajba, vagy kitűző a felsődre, hajpántok, gyűrűk.


Én ezeket javaslom.:)

2011. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első linknél az alapdarabok szerintem egy irodában dolgozó felnőtt nő ruhatárának alapdarabjai.
2011. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most vettem egy teljesen egyszerű sötétkék halász farmert, ami szerintem szintén alapdarab, mert bármihez fel lehet venni, illetve télen- nyáron hordható.

Egyébként basic darabok, egyszerű jól szabott pólók, egy fekete ballon kabát, fekete nadrágkosztüm, egy ceruza szoknya,kardigánok, de igazából az ember stílusa határozza meg, de az a lényeg, hogy ezek kombinálható darabok legyenek. (ja igen, mindenképpen kell egy kis fekete ruha is)

2011. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de beba*szna kedves második, ha a tornacsuka alapdarab lenne:D
2011. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hot_kiss ***** válasza:

Fehérnemű szettek vagy olyan fehérneműk, amiket párban is variálhatsz.

Egy sötétebb farmer vagy szövetnadrág, amit sok mindennel tudsz hordani.

Egy blézer.

Szerintem ha több nem is, de 2-3 ing is alap.

Aztán valami jó szabású egybe ruha.

Egy fekete, akárhova hordható csinos cipő.

Mindenképpen pár harisnya is.

És bár nem ruhatár, de egy-két ékszer, amivel feldobod a ruháid.

2011. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem egy fekete leggings /farmer, egyszínű, jól variálható topok, egy szoknya. nyári cipők közül saru, téliek közt egy bokacsizma. szerintem ezek minden lánynak megvannak :D
2011. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát.. nekem ezek:

Pár csinos fehér/pasztellszínű/fekete felső, aminek szép az esése kiemeli ami szép és elrejti ami nem annyira.. amit ha bárhova hétköznap felveszel, gyönyörűnek érezd magad benne :)

sötét farmer és vászonnadrág

blézer

egy kellemesen magas, vagy törpesarkú cipő ami viszonylag kényelmes

egy nagy táska

egy kicsi, egyszerű táska elegánsabb alkalmakra

ha hordasz szoknyát akkor egy szexisebb felvágott szoknya (hódításhoz ;) meg egy konzervatívabb

nyárra farmersort, érdemes sokat mászkálni érte, mert szinte mindenkinek jól áll ha megtalálja a megfelelő szabást és hosszúságot

kardigán /valamilyen pulcsi

saru vagy egy szép szandál, a stílusodtól függ

strandpapucs. de ez nem a ruhatár miatt hanem hogy ne legyen gombás a lábad

télre egy olyan csizma, ami jól áll, és kicsit vastagabb a talpa,hogy ne ázzon be amíg átmész az úttesten.

télre vagy vastagabb szövetkabát vagy egy elegánsabb télikabát, a lényeg hogy mindenhova fel tudd venni (jó persze túrára nem de amúgy)

nyárra néhány egberuha, szerintem egy lány/nő hordjon ilyen ha nagyon meleg van, mert nőies :)

+pár kiegészítő, lehetőleg legye egy márkás óra/drága nyaklánc vagy karkötő, ha olyan helyre mész, ahol meg kell mutogatni

sapka és kesztyű télre :)

2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!