Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják, hogy az erdeti...

Miért mondják, hogy az erdeti barna haj + kék szem kombó különleges?

Figyelt kérdés
Én ebbe a típusba tartozom, és ha bárkinek megemlítem, hogy nem tetszik a szemem vagy a hajam síne, akkor rámförmed, hogy inkább örülnék, hogy ilyen különleges vagyok. Meg itt gyakorin is rengeteg kommentben olvastam, hogy ez milyen ritka meg ilyenek. Én nem így gondolom, és ti?
2011. júl. 23. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg különlegesen hat, anyukám sötétbarna hajú és kék szemű, nagymamám szintúgy, és sajnálom, hogy én nem ezt örököltem..(szőke haj, barna szem)
2011. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De akkor ezen az elven maradva, a szőke haj + barna szem is különlegesnek néz ki :)
2011. júl. 24. 12:19
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Nézd csak meg Alexandra Daddario-t:

[link]

(A Villámtolvaj-ban szerepelt)

Neki is barna haja-kék szeme van. Szerintem ő gyönyörű *.* Nekem a barna hajhoz barna szem "jutott" :P

Legyél büszke, hogy ilyen különleges vagy ;)

15/L

2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Lucky04 válasza:
Szerintem sem különleges annyira. Nekem mondjuk kékeszöld szemem van és világosabb barna hajam és a bőröm sem világos.
2012. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A fekete haj és a kék szem az a szép (csokibarna hajam van és acélkék szemem van).
2013. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A tenger kék szem + SÖTÉT barna haj (ami inkább világos fekete) na az a gyönyörű

A sima barna és a kék szem valóban átlagos, na de az igazi tenger kék szem feketés hajjal az igen páratlan!

2016. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Attól függ hogy hogy nézzük. Ha globálisan nézed akkor igazán is különleges mert rögtön kiesik Ázsia , Afrika ,Kelet-Európa. Szóval marad Nyugat-Európa és talán még Amerika Keleti része. Legyél rá büszke :)
2017. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem sötét barna hajam van, és emellé olyan szem párosul, ami fényviszonyoktól függően vagy kék, vagy szürke. 😄
2018. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!