Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halszálkás szürke zakóhoz mi...

Halszálkás szürke zakóhoz mi illik legjobban?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ismerős által megunt szürke színű, kétsoros halszálka mintás zakót. (A hivatkozásban láthatóhoz hasonló fazonú és mintájú.)


Az anyag jó minőség, a mérete tökéletes, ezért próbálkoztam felvenni ezzel-azzal, hogy valamennyire mutasson az összeállítás, de nem igazán sikerült, szerintem reménytelenül divatjamúlt.


Nektek van esetleg ötletetek, hogy milyen nadrággal, inggel, nyakkendővel nézne ki jól? (Akár munkába, akár színházba vagy egyéb rendezvényre - jelmezbáli ötleteket hagyjuk.)


(Magas, vékony negyvenes férfi vagyok. Gyakran hordok öltönyt / zakót mindenféle alkalomra és van sokféle színű ingem és nyakkendőm.)


[link]


[link]


2011. júl. 24. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már tényleg nagyon divatjamúlt, jól érzed, ne erőltesd! Inkább szerezz be egy egy gombsoros változatot, azt jobban ki tudod használni, és nem kell praktikákhoz folyamodni hogy ne tűnjön lejártnak.

Ismerősök sóznak rád megunt darabokat? És gondolod, hogy majd jól jársz velük?

Ha sok mindennel párosítani tudnád, de mégsem mutat, az azt igazolja, hogy haszontalan darab! Rakd el valahova, és vedd elő majd akkor, ha egyszer újra visszahoznák a divatba...

2011. dec. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!