Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan a hajam mintha...

Miért olyan a hajam mintha ragadna? :S

Figyelt kérdés

Ha beletúrok olyan,mintha ragadna :S

Mit csináljak vele?A szőkítéstől,festéstől lenne?a szőkítő por csak 12 percet vagy kevesebbet volt a hajamon.Amúgy négyszer volt festve a hajam,egyszer volt két szőke tincs kiskoromban mikor nővérem festette a haját,másodjára volt vörös tincsek az kikopott aztán harmadjára a szőkítésnél persze nem a megfelelő színt kaptam meg így rá 2-3 hétre lett befestve sötétbarnára.Amúgy nem mindig ilyen,de engem nagyon zavar

Bocsi,hogy hosszú lett,remélem tud majd valaki segíteni :S


2011. júl. 24. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
valamilyen terméktől van. vagy a sampon vagy a balzsam vagy akármi amit használsz rá - szerintem. a festéstől csak akkor van ha nemvolt jól kimosva a hajfesték.
2011. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is arra gyanakszom :S

nem rég mostam meg a hajam kb. 2 órája syoss repair therapyval és mikor fésülködtem utána beletúrtam akkor meg most olyan mintha ragadna vagy nem is tudom

2011. júl. 24. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem elég alaposan öblíted ki a sampont/balzsamot a hajadból! vagy túl sokat raksz rá!
2011. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg nem jól öblítetted ki. Nekem is volt már ilyen, hogy nem öblítettem ki, sőt, volt hogy hiába öblítettem akkor is ragacsos volt (méhpempős hajbalzsam, nevet nem írok, nem tudom szabad-e, lényeg hogy megérdemeltem :D) vagy esetleg más hajmosás utáni cucctól. Válts sampont. Nekem egyébként egy idő után megszokja a hajam a sampont és olyan mintha nem is mostam volna.
2011. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.Akkor tuti a sampon miatt volt,vagy az öblítés vagy a sok sampon használatától.Mert épp kifogyott a másik syoss sampon s gondoltam,hogy akkor kiürítem hát szerintem két hajmosásnyi volt benne én meg egyszerre elehsználtam.Leközelebb nem használok ennyit s leöblítem jól :)

Köszi még egyszer

2011. júl. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!