Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik az a stílus,...

Hogy tetszik az a stílus, amit az LMFAO tett híressé?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik,szívesen felpróbálnék ilyen cuccokat,kíváncsi lennék hogy állnának rajtam.

Kikértem az egyik családtagom véleményét is és azt mondta,hogy neki nem tetszik,és szerinte én se hordjak olyat!


2011. júl. 25. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

hajrá! ha neked ez tetszik, akkor sz*rd le mások véleményét!

amúgy meg, ha engem kérdezel a zenétől kivagytok, a tánc elsőre vicces volt, a ruhák meg.... semmi különös... de inkább nem hordanám

15L

2011. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fura a stílusod? Ha tényleg fura a stílusod, akkor nem egy videoklipp alapján fogsz felöltözni hanem a magad esze szerint. Egyébként meg mi az hogy új stílus? Ugyan már! xD Ez is csak egy időszakos baromság mint a spy the ghost volt régen (ott a tánccal)...Szánalmas...A stílus is meg a zene is...
2011. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
55%

jó a zene, a tán, a stílus, és maga az előadók is.. :'D :é

az h fogsz venni ilyen cuccokat nos nem tudom mert elég nehéz szerezni. max külföldön. nekem igazából csak a party rockos cipő és szemüveg kéne.. :DDD

2011. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Idétlen,röhejes,hányinger,stb.
2011. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!