Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel randira?

Mit vegyek fel randira?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, ez az első randim. Felmegyünk a városba, és megnézünk egy filmet a moziban. Már kis is választottuk. Más konkrét dolgot nem beszéltünk meg, de szerintem elég sokat fogunk sétálni és sokáig is maradunk, 10-nél előbb tuti nem megyünk haza. (Voltunk már ketten így, csak akkor még barátkoztunk, és akkor is sokáig maradtunk.) Szerintem fogunk menni parkokba, játszótérre, főtérre, ilyen helyekre. És mondta, hogy van egy teaház, ahova ha szeretnék, elmehetünk, de mehetünk bowlingozni, ahogy alakul. Na ezzel az a baj, hogy egy teaházba gondolom elegánsabban kell felöltözni (vagy nem?), de a séta, a bowling meg kényelmesebb ruhát követel meg. Akkor mégis hogy öltözzek fel?

Köszi!


2011. júl. 26. 16:38
1 2
 1/13 ancsikah válasza:
Szóval a teaházba nem különöebben kell elegánsan felöltözni.. úgyhogy nyugodtan felvehetsz egy kicsit lazább cuccot is.:) remélem segíitettem.:)
2011. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egy egyszerű farmer, mondjuk egy hosszított, öves inggel és kardigán szerintem kényelmes, és nőies is:)
2011. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem minden képpen cipőnek lapos talpú balerínát vegyél =) (kényelmes és elegáns egyben)

Felsőnek egy elegán, de nem túl szűk fazont vegyél fel =)

Nadrágnak jó a farmer is =)

2011. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Elméletileg 25° lesz, pont ideális. :D Azt nem írtam, hogy nem szeretek olyan nőiesen öltözködni. Szerintetek ez jó lenne? Van egy egyszerű, fekete sarum, azt fehér farmer rövidnadrággal venném fel (ilyen combközépig érő), fekete szegecses öv, egy fehér rövidujjú ing/blúz (van a nyakán egy kis fodros rész, de nem feltűnő). És hogy ne legyen olyan egyhangú, piros karkötő, boleró, és oldaltáska. Ez nem tudom jó lenne-e. Szerintetek? :$
2011. júl. 26. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem szuper:) csak az oldaltáska harmonizáljon a cipőddel:)
2011. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor a piros oldaltáska nem jó?:D
2011. júl. 26. 17:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti leszel így! :D
2011. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha hűvösebb van: leggings + szűk csini kivágott felső + magassarkú

Ha melegebb van: rövid lenge szoknya + rövid kivágott top + magassarkú

2011. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj fehér rövidnadrágba meg fehér pólóba...olyan doktornénis lenne vele a hatás. A felső maradjon,de én a helyedbe egy hosszú szűk szárú farmerrel venném fel vagy egy farmer rövid nadrággal. Én a bolerót is hanyagolnám szerintem annyira már nincs divatban de te tudod:) A saru,és a többi kiegészítő tökéletes lesz.

Érezd jól magad:)

2011. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egy ilyesmi szerintem teljesen megfelel :)


[link]

2011. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!