Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez milyen lábbelit vennél...

Ehhez milyen lábbelit vennél fel? És milyen hosszú leggingst? (kép link)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet rendelek minden színben: fekete, fehér, rózsaszín, csíkos....

Szóval? (saru? platform? balerina? tornacipő? flip-flop?)


2011. júl. 26. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

ehhez megy a tangapapucs is, ha csak úgy kintre felveszed :), magassarkú főleg, vagy telitalpú szandál, én balerinát nem vettem még fel sosem ilyenhez, nem tetszik nekem...

tornacipőt azt szerintem ne nagyon :D

2011. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szia, szerintem vagy fekete harisnyát vagy jeggingset vagy fekete leggingset húzz hozzá abból is a hosszú bokáig érő fajtát...(a többi már nem annyira divatos). A cipő az attól függ hova viselnéd ha csak utcára akkor egy egyszerű balerina is megteszi de húzhatsz magassarkút is ha az tetszik jobban.
2011. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én hosszú leggingset vennék fel hozzá (ami teljesene ilyen harisnya jellegű) és magas tűsarkút.
2011. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Linkelnétek képet is?


Nem vagyok vmi vékony. Fiatal anyuka vagyok, most szültem és még van kis has-comb-fenék...:)

De azért nem fogok otthonkában járni :D

2011. júl. 27. 10:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont magas vagyok. 180.
2011. júl. 27. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hosszú fekete leggings + balerina/saru... én erre szavazok :)
2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú leggings és szerintem bármelyik cipő tökéletes bár a te korodban a tornacipő ehhez annyira már nem. De legjobban a saru és a balerina tetszene.
2011. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!