Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Monogramos nyakláncot hol...

Monogramos nyakláncot hol tudnék venni?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

Monogramos nyakláncot hol tudnék venni? Ja de persze férfi nyakláncra gondoljunk. Egy "K" betűs medálos nyakláncot szeretnék venni, persze nem túl drágán. : )

Budapesti vagyok. : ) előre is köszönöm a válaszokat! : )


2011. júl. 27. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én anno mikor a párommal megvettük ezt a szívecskés medált, akkor külön gravíroztattam bele. De ha ilyen K betűt szeretnél simán, akkor fogalmam sincs, hogy hol lehet olyat kapni, ami nem lányos. Egyáltalán nem jellemző a férfiakra hogy ilyet hordanának. Esetleg valami kisebbet vehetnél, olyan meg biztosan találsz valamelyik ékszerboltban:) Így konkrétan ajánlani nem tudok semmit mert nem vagyok budapesti.
2011. júl. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hot_kiss ***** válasza:

Most már bármelyik ékszerboltba bemész, kell hogy legyen monogramos nyaklánc, de hogy van-e férfias csak akkor látod, ha ott vagy.

Nekem van egy picike, kb. 1 centi lehet és nincs benne kő, de van egy picit nagyobb is, amit a gyűrűmhöz kaptam és köves.

2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! : )
2011. júl. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!