Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem veszik meg a ruháim...

Miért nem veszik meg a ruháim Zsibvásáron?

Figyelt kérdés
Feltettem pár ruhám, mind plázában vettem, de nem veszik meg őket. Újszerűek, és olcsón adom. Mit csináljak, hogy egyáltalán megnézzék, és aztán megvegyék?
2011. júl. 27. 04:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy plázában vetted, még nem azt jelenti, hogy tovább is tudod adni. Nem adod egy kicsit drágán? (mármint ne azt nézd, hogy te mennyiért vetted)

Melyekről van szó? Teszel ide egy linket?

2011. júl. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tedd fel még Vaterára, Tesz-vesz-re


(előző)

2011. júl. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Add olcsón, hirdesd fórumokon, a legtöbb helyen van egy csere-bere eladom részleg.

Neten ruhát venni, bizonytalan méretekkel nem sokan mernek, a legtöbb turiban próbálni is lehet, olcsóbb is.

2011. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hot_kiss ***** válasza:
56%
jofogas.hu
2011. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vaterát nem használom, mert fizetős, és mivel 500Ft kb egy ruha, ezért nem érné meg befizetni a 300Ft-os csekkeket (+200Ft az utalás). Így a kevésbé forgalmas ingyenes helyeket keresem. Vaterán 100valahány ruhát eladtam, és mind pozitívan értékelt, de túl sokat kellett fizetnem. A zsibvásáron kitettem hirdetésnek is az egyiket, de így se kattintottak sokan...


Adhatok egy linket, szerintetek drágán adom? Igaz nem nagy márkák, itt szoktam vásárolni: New Yorker, C&A, Jeans Club, Mayo Chix..-


Pl itt van ez a kabát: [link]

2011. júl. 27. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a ruhák nem érnek meg annyit, mint amennyiért adod, főleg ha még postázni is kell. Turkálóban olcsóbb.
2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Komolyan? Mennyi lenne a reális ár? De nincsennek agyonhordva, a legtöbb alig volt rajtam, kb. új.
2011. júl. 27. 14:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem is a minőséggel van a gond, hanem azzal, hogy már mennek ki a divatból és ezért nehéz nagyon őket eladni. Maximum akkor venném meg bármelyiket is, ha hiperolcsó lenne mert max otthonra venném meg, utcára nem.


Szerintem ennyiért tudnád eladni őket:

kabát 1500

felsők 300-200

szoknya 800

övek 300-500

2011. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ugyanilyen kabátom van. :))

én kb. ennyiért vettem leárazásba a c&a-ba

2011. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

amit linkeltél az tetszik nekem, de ennyiért nem éri meg+még postaköltség is, abból már újat veszek.

én licitálóson el szoktam adni mindent, 1 ft-ról indítva volt hogy egy egyszerűbb póló felment 1900 ft-ra is. pedig a boltban 600 ft-ért vettem. szerintem fontos lehet hogy lássák először hogy olcsón adod, arra felfigyelnek, licitálni kezdenek rá, stb. persze vannak rosszabb napok, mikor senki nem akar semmit venni, mint hónap végén mikor már mindenki elköltötte a fizuját:)

2011. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!