Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron lehet (szoktak-e)...

Teakwonchuck kérdése:

Nyáron lehet (szoktak-e) hordani acélbetétes bakancsot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
hűtőház
2011. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szoktak az ilyen rokkerek,meg stb.Estére gondolom milyen kandesz szaga lehet a lábuknak....
2011. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem melegebb/büdösebb mint egy sportcipö!
2011. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Koncertre, túrázni nem is mennék másban különben szétmegy a lábam.

De hétköznapra nem, max ha olyan esős idő van mint most a napokban volt.

2011. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak, lehet, mindent lehet... mindenki azt hord amit akar, nekem a szoknya csak bakanccsal tetszik szóval azzal veszem fel és kész.
2011. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szar idő van mint most, akkor nyugodtan, de a legnagyobb kánikulában azért nem a legjobb. Még én is szoktam furán nézni néha ha valaki 40C-ban bakancsot hord, pedig punk-rocker vagyok. Tény, hogy jobban szellőzik, mint az összes többi zárt cipő, de kánikulában miért nem lehet nyitott cipőket felvenni??
2011. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
85%
én kb. 5 éve hordok betkós bakancsot, az a véleményem, hogy jól szellőzik (a közhiedelemmel ellentétben...), tehát büdös nem lesz a lábad, csak akkor gáz, ha nagyon süt a nap, mert átforrósodik az acél, szal a legnagyobb kánikulákban azért mellőzd. plusz arra készülj fel, hogy egész nyáron bármikor fölveszed... be fognak szólni az emberek az utcán, belédkötnek, stb. koncertre persze vedd fel nyugodtan.
2011. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én koncerteken hordom nyáron és esős időben :) És egyáltalán nem büdösödik be a láb. :)
2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!