Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, baj-e, ha nem...

Mit gondoltok, baj-e, ha nem fehérnemű szetteket hord valaki, hanem csak márkás melltartókat vesz és azokhoz keres anyagában/színében/mintájában. Stb. hasonló olcsó bugyit?

Figyelt kérdés

Persze úgy gondoltam, hogy minél hasonlóbb vagy akár ugyanolyan legyen a színe, a mintája a bugyinak.


Azért kérdezem, mert sok szép fehérneműt lehet kapni a fehérneműüzletekben, de a szettek nagyon drágák, bőven elég megfizetni a melltartót.


Én úgy szoktam, hogy később keresek a melltartókhoz passzoló bugyi(ka)t a kínaiban, bugyiból úgy sem éri meg finom anyagút venni, hisz sokkal könnyebben kopik, dörzsölődik ki az anyaga a p.ncinál.


2011. júl. 28. 03:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Óh, Istenem. :) Hát nem tök mindegy, hogy fehérneműszett vagy "összeválogatott" szett van rajtad? Az utcán amúgysem fog belátni senki a ruhád alá. ha meg a pároddal vagy -ha van-, akkor meg amúgyis a legszebb szettedet veszed fel, nemde? :) Akkor meg nem kell túlspirázni az egészet, ne akarjunk már ennyire megfelelni minden kritériumnak!:)
2011. júl. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát kinek hogy :)


ha annyira mindegy lenne. mi van a ruha alatt, becsődölnének a fehérneműüzletek :)

De engem speciel esztétikaliag zavar mondjuk egy fehér alapon piros pöttyös melltartó egy neonsárga-hupilila csíkos bugyival. Csak erre gondoltam.


És kíváncsi vagyok, mások hogy oldják meg - mindig vesznek bugyit is egy szebb melltartóhoz vagy nem.

2011. júl. 28. 06:55
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nincsenek márkás bugyijaim, csak ha valami nagyon megtetszik, de csak azért nem veszek meg egy bugyit, mert megvettem a melltartóját. Sőt, általában még a színeket se figyelem, csak felveszem ami félkómásan először a kezem ügyébe kerül :D A páromat meg nem érdekli, úgyis leszedi rólam hamar
2011. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha valakinek nem tetszk ne nézze :) Szerintem a párom meg nem azért van velem mert zöld a bugyim meg kéka melltartóm :D Úgyis lekerül nem? ;)
2011. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
"Mit gondoltok baj-e?" Igen baj... Jaj Istenem, ne kérdezz már hülyeségeket. Úgy öltözöl ahogy neked jól esik.
2011. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok, inkább akkor máshogy fogalmazom meg : Ti miket hordtok, mennyire figyeltek oda erre..stb. ?


Érdekelne .

2011. júl. 28. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én semennyire. Amúgy is hülyeség szetteket felvenni csak úgy. Mert mit csinálsz, ha pl. egy alap ünneplő van rajtad, fehete szoknyával, fehér felsővel?! Mert azt, hogy nem összeillő a fehérneműd, max. a párod látja, viszont ha a ruhán átüt a fehérneműd, azt mindenki más is. Melyik a cikibb...?

Én sose ügyelek erre, passzoljon a ruhámhoz inkább. Amúgy is unnám, ha csupa ugyanolyan bugyim lenne. :D Én lazán felveszek lila melltartóhoz narancssárga bugyit, barátom se szólt még meg érte. És nem csak nem szól, neki teljesen mindegy, csak könnyű legyen leszedni. :D Persze különleges alkalmakra összeillőbben öltözök az ágyba is.

De ha neked úgy jó, akkor csináld így. Én szerintem ha kőgazdag lennék is sajnálnék 8ezret otthagyni egy bugyira. :D Maradok az olcsó, de 100% pamut bugyiknál hétköznapra.

2011. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem figyelek oda erre. Nem látom értelmét. A férfiakat sem ez érdekli, hanem az, hogy mihamarabb megszabadítson tőle :) Engem egyáltalán nem zavar, ha színben teljesen össze nem illő fehérneműt veszek fel, hiszen amint ráveszem a nadrágot és a felsőt, már nem is emlékszem mit is vettem alá.
2011. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen leszarom, hogy egyezik-e a melltartóim és bugyijaim színe. Sőt, egyedül a sportmelltartóimért fizetek ki 8-10 ezreket, a hétköznapi melltartóimat feleannyiért (sem) veszem, a bugyi meg ilyen pár száz ft-os kategória. Inkább arra figyelek oda, hogy az alsóneműm színe/pántja ne üssön át a ruháimon, de néha ezt sem sikerül teljesen megoldani.
2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!