Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1hete vásároltam egy devergo-s...

1hete vásároltam egy devergo-s magassarkút a bal cipő sarkát néha úgy érzem, hogy mozog. Megnéztem kézzel úgy nem mozog de még is úgy érzem, ha lejön sarka garanciával kicserélik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mozog, csak nem tartja rendesen a bokádat. az izmaid mozognak, de te azt nem úgy veszed észre.
2011. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hot_kiss ***** válasza:
Ha valaki nem tud normálisan járni egy magassarkúban, akkor hátulról nézve látszik, hogy jár a cipő sarka. Nem akarlak "megvádolni", hogy nem tudsz járni benne, de jobb lenne ha megkérnél valakit, hogy nézze meg.
2011. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hot_kiss ***** válasza:
És a kérdésedre válaszolva, ha csak egy hete vetted, akkor garanciával (esetleg blokkal) vissza kell, hogy vegyék.
2011. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
több mint 8 évet táncoltam magassarkúban :) így járni is tudok benne csak úgy vettem meg, hogy megkérdeztem aki velem volt tudok-e benne menni: ) régen voltam így egy cipővel annak le is jött sarka.. de ha nem tudok benne menni akkor mért csak egyik lábam alatt "mozog" ? :))
2011. júl. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!