Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz a párducminta?

Mennyire gáz a párducminta?

Figyelt kérdés
Nekem igazából sosem tetszett, főleg, amikor már minden harmadik lány ilyet viselt. De nemrég láttam egy nagyon cuki balerina cipőt, nagyon tetszik, gondolkoztam is, hogy megveszem. Valami visszafogott ruhával, pár kiegészitővel el tudnám képzelni hétköznapi viseletre. Szerintetek?
2011. júl. 28. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem gáz. Két opció ugrik be róla: cigusos vagy diszkóslotyós. Persze van akinek tetszik...
2011. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Én szeretem maga a párduc mintát. de sajna nekem nem áll jól. de a cipőbe hát nem tom, ruhába jobban tetszik vmi szexy felsőként :)
2011. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
van akinek nagyon passzol az alakjához, kihozza a férfiakból a vadászösztönt :)
2011. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Az én véleményem is az első válaszolóhoz áll a legközelebb!
2011. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondom, nekem se igazán tetszik, de de ez még valahogy elmenne. Azért semmiképp nem tartom cigányosnak vagy ribancosnak...
2011. júl. 28. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
nekem van több párducmintás ruhadarabom; fürdőruci, strandruci +papucs, koktélruci, felső.. ha egyszínű nadrággal/szoknyával vagy hasonlókkal veszem fel, szerintem csinos. ízlésesen kell hordani és nem ribis.
2011. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsóhoz csatlakozom
2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért csak a két említett kategória ugrik be mindenkinek?


[link]


Egyébként a kettővel előttem lévővel értek egyet én is.

2011. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Balerina cipőnek el tudom képzelni, szerintem annak jó. :D
2011. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a new yorkerben vettem egy kék párducmintás balerincipőt, mert tetszett :P és van egy leggingsem is ami párducmintás, de szürke, és nem az a tipikus párducmintás cucc, hanem olyan, mintha a foltok rajzolva lennének :D és bő fazonú, tehát mégcsak nem is kurvincás. na ezt a leggingsemet imádom.
2012. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!