Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Selena Gomez öltözködéséből...

Selena Gomez öltözködéséből szeretnék egy kicsit átvenni, nekem nagyon tetszik ahogy oltözik, meg ahogy Alexet felöltöztetik a Waverli place varázslóiban. Milyen a stílusa?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok oldalakat mutatni ahol (főleg a sorozatból) vannak fönn képek róla?
2011. júl. 28. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha úgy akarsz öltözni ahogyan Alex, akkor öltözz mindenféle színbe, és lazán sz*ard le, hogy azok a színes rohadtul nem illenek egymáshoz:D Feltűnő színes cicanacik, bármi, én nem nagyon hordanék egyszerű hosszú farmer nadrágot.
2011. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is imádom Selenát,és az öltözködését is:)))

Ha Alex Russo-hoz hasonlóan akarsz öltözködni,szerintem sok színes és mintás darabot,tornacipőt,sálakat,sapkákat,hosszú nyakláncokat,karkötőket,kiegészítőket viselj.

Selena valamivel "nőiesebb,felnőttesebb" dolgokat visel az életben,nem olyan gyerekeseket,mint Alexként.Ha beírod google képkeresőbe,hogy: Selena Gomez street/Selena gomez style,akkor kihozza,hogy milyen ruhákat hord:))

2011. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


:))

2011. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. júl. 29. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

és a kedvenc szettes oldalam:

polyvore.com. regisztrálj beírod a keresőbe a nevét és rengeteg összeállítást kapsz. példák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

és még magadnak is készíthetsz összeállításokat.

2011. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ahogy ez a lány öltözik én 15 évesen öltözködtem így.De ez lényegtelen:a H&M tini(youth?) részlege szerintem tele van ilyen "Selenás" cuccokkal.Egyébként én most 19 éves vagyok és nagyon hasonló cuccokat hordtam régen, mint ő most és annyi van belőlük, hogy most próbálom feldobni őket face-re, csak képeket kell róluk csinálnom.Lehet, hogy lenne olyan, ami tetszene neked.Kábé 2 héten belül megcsinálom az oldalt, ha esetleg érdekel a dolog írhatsz a hajni2427@freemail.hu-ra és mindent megbeszélünk.
2011. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

írok:)

am én most vagyok 15 úgyhogy gondolom ez így korhoz illő.

2011. aug. 9. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!