Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyet venni?

Hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
ilyen teljesen szőrmés/bundás (persze kívülről) és csak a mell részig ér és gombolhatós stb... és szürke színű. és filmbe láttam ilyet de annyira szép. köszi. jah és ha lehet honlapot is kérnék vagy boltnév... (miskolcon)
2011. júl. 29. 11:24
 1/5 hot_kiss ***** válasza:
Hogy ilyet hol lehet venni azt nem tudom,, de bolerónak hívják, talán ez segít valamennyit.
2011. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Újpest-Városkapunál lévő Tesco-ban nemrég láttam ilyeneket, nem tudom van-e még, ez pár hónapja volt (na jó, ha jól belegondolok kicsit rég)
2011. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én olyan gondoltam mint ez: [link] az ilyennek mi a neve a mellényen kívül? és ilyet hol tudok venni miskolcon és 5000 Ft körül?
2011. júl. 29. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szerintem nem nagyon van ilyen, júliusban... de amúgy a Tally Weijlben szokott lenni. tavaly azt hiszem 5995 Ft volt.
2011. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tessék, meg is rendelhető:


[link]

2011. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!