Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha átlátszó...

Szerintetek ciki, ha átlátszó pántot veszek fel egy pánt nélküli felsőhöz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:40
 1/8 anonim válasza:
39%
Dehogy ciki.Az a ciki,ha színes pántot veszel fel hozzá.
2011. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ciki és igénytelen. Ha pánt nélküli felsőt veszel, akkor vegyél hozzá egy jó minőségű pánt nélküli melltartót is.
2011. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
szerintem az is ciki. ha a melltartó megtartja a melled pánt nélkül is akkor vedd le a pántot, vagy ha nem olyan akkor tűrd be.
2011. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Ciki hát!

hiába színtelen, ha pánt nélküli a felső, ahhoz bizony nem húzunk pántos melltartót!

2011. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne ciki? Nem arra találták fel? pff
2011. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, de én ha tehetem, akkor mellőzöm inkább a szilikon pántot és úgy veszek fel egy melltartót, hogy leveszem a pántját. Ha van olyan melltartód aminek le tudod venni a pántját, próbáld meg úgy a pánt nélküli felsővel, hátha megtartja a melleidet a szilikonpánt nélkül is. Nekem megtartja. :)
2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ciki vagy nem, azt én nem tudom, de ritka igénytelenül néz ki mindig. Mert elszíneződik, semmiképp sem olyan színű mint a bőröd, belenyomódik, nem szép. Ennél már az is jobb ha színes pánttal veszed fel, de normális esetben egy pánt nélküli felsőt pánt nélküli melltartóval szokás felvenni, vagy melltartó nélkül.
2011. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem ciki, miért lenne az? Arra való:) Én felveszem, mattított szilikonpánttal, és még senki nem szólt meg érte:D És nem tudok pánt nélküli melltartót venni, mert van az a méret, ahol az már nem tart, én is olyan vagyok, pedig szívesen hordanám, dehát ez van. Ha téged nem zavar, akkor pár ember véleménye miatt ne feszengj pánt nélküliben, nyugodtan vedd fel szilikonpánttal.
2011. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!