Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most olvasom meglepve. Nektek...

Most olvasom meglepve. Nektek mi a véleményetek a török/hárem nadrágról?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy milyen ronda, undorító, visszataszító ez a nadrág (a legtöbb ember szerint...). Aki, hordja az csak divatból hordja.

Én ezzel úgy vagyok, hogy kinek mi a véleménye mi tetszik. Nekem bejön. Nem az a térdig,, vagy még tovább leérős. Hanem olyan középtájékon lévő. Értem úgy.. (xd) csípő és derék közepénél nagyjából( vagy talán még feljebb...) Elismerem a legtöbb ilyen gatya nem valami szép, de most mér kell ilyeneket mondani az emberekre. Úgy elszomorítottak ezek a vélemények, hogymár nem ismerek ilyet nadrágot felvenni. Ű

[link]

Nekem ilyesmi van, csak még egy kicsit fentebb van az ülepe. Szerintetek tűrhető?:(


2011. júl. 29. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is van de én nem divatból hordom.Nekem tetszik,kényelmes,szellős :D

Engem nem érdekel,hogy mások mit szólnak o_o Nem nekik meg felelnem.Én se szólok bele más öltözködésébe...

2011. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem is tetszik:)) és én se divatból hordom.. :DD a gond, velem hogy eléggé izzadok, ez a naci meg pont jó hozzá...
2011. júl. 29. 19:40
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Váh, szerintem is gáz. Olyan...cigányos.

Van egyébként olyan, ami tűrhetően néz ki, de azok nálam pont nem a 3/4-esek. Olyan nincs, amit fel is vennék, mert iszonyatosan nem a stílusom, de amire esetleg nem mondom, hogy ronda az az, aminek nincs besz*ratós része, és normális anyagból van, szóval csak a 2 lászár a bő, de seggrésznél nincs ez a randaság alatta.

[link]

[link]

és csak hosszúban (az utóbbi is bokáig érőben rendesen)

Az ilyen fosatós nadrágoktól a sírógörcs jön rám: [link]

És főleg akkor, ha a fent linkelt anyagból vannak, meg abból a randa szürke sztreccsből. Mindig a tesiórás/otthoni melegítő ugrik be róla, nagyon proli. Ha már hárem naci akkor legyen valami vékony, könnyű, finom anyagból, és ne pamutból meg sztreccsből.

Az én ízlésem szerint.

2011. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hot_kiss ***** válasza:
59%

Kedves második. Cigányos? Ugyan mitől? XDXDXD A törökök hordanak ilyet.


Egyébként nekem is van, nekem is tetszik és én is imádom.

Ne másnak, hanem magadnak öltözz. (:

2011. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

nekem is van, én nagyon szeretem, mert megkötős és így nem csúszik le, nyárra vettem, hogy ne tapadós nacikba járjak ha melegebbre fordul az idő

egyébként nagyon szeretem zsebre tenni a kezem, a nacimnak pedig hatalmas zsebei vannak:))

szóval szeretem, nem azért mert divat, hanem mert kényelmes

2011. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nevetséges úgy ahogy van, semmi szép nincs benne, semmi nőies, nem csoda hogy minden fiú iszonyodik ettől. Persze attól még nem baj ha mások hordják, ő dolguk hogy hülyét csinálnak magukból. De én semmi pénzért nem venném fel az biztos. Mi lesz a következő divat, a skótszoknya (fiúknak is)? Bár vannak rosszabbak is... inkább nem is írom le, nehogy valaki ötletet merítsen belőle.
2011. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem mered hordani, mert ilyeneket olvastál? Sztem már itt kezdődik a probléma, hogy ennyire számít mások véleménye.

Amúgy meg sztem a nadrág fazonja gáz, az a tipikus piacos style.

2011. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú ilyen indiai meg ilyesmi boltokban vagy a Cserépvárosban kapható nadrágok tetszenek, egy van is, egy türkiz színű. Én szeretem, kényelmes, szellős, és a megfelelő ruhákkal egész jó megjelenésed lehet benne. Ilyesmi: [link]

Ezek a vastagabb anyagú újabban minden bódéban megtalálható akár lábközépig érő vagy a farmer verzió nem tetszik.... Nagyon tré, főleg, hogy sokan tornacipővel és csillogó sz*rokkal kombinálják.... -.-'

2011. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát ilyet sem olvastam még h cigányosak ezek a nadrágok.. Istenem ezek a török divatból jöttek ide hozzánk de ha te ezt cigányosnak mondod akkor szeretem a cigányos cuccokat és rajtam kivül még jópáran ;).és szerintem ha jól vannak kombinálva a szinek és a stilus is akkor sokkal jobb mint egy szük farmer.én imádom a virágos nacikat egy magassarkúval és egy elegáns csötoppal.furcsa hatást kelt az elegáns és a bő nadrág igy vegyitve.és valljuk be ami furcs azt megnézik! Ja és elne felejtsük h az ilyen nadrágok a nádszál vékonyaknál nem nyerö.ha van egy kis feneket máris többen néznek meg egy ilyen nadrágban.
2011. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet,hogy nem is az a baj,hogy csunya,mert szerintem nem csunya,de a kepen lathato csajnak,vekony,es hosszu labai vannak,tehat rajta jol mutat,de egy csaj akinek rovid a laba,es eleg husos,azon nem fog eppen a legvonzobban mutatni,sot megjobban alacsonyit,es meg felad minimum 5 kilot is.Szoval lehet,hogy valakinek ezert nem tetszik,mert valaki pont igy latta valakin.
2011. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!