Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyát szoktatok...

Milyen harisnyát szoktatok leggings alá felvenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 08:46
 1/6 harisnyababee ***** válasza:
100%
Leggings alá minek harisnya??? Ha zavar, h nincs lábfeje a leggingsnek, akkor mért nem alapból harisnyát veszel fel?? Erre még senki nem tudott nekem normális választ adni.(Hátha te tudsz:))Am, h a kérdésre válaszoljak:Rajtam egyszer volt leggings, nem jött be, maradtam a harisnyánál, de van egy két barátnőm, akik sokszor hordanak leggingst, ők pl boka, vagy térdfixet vesznek alá, harisnyát azt nem nagyon szoktak, max télen. Többnyire testszínűt, vagy feketét, attól függ milyen a cipő, meg a leggings.
2011. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 harisnyababee ***** válasza:
100%
Jah, egyszer városban láttam egy csajt, aki vastag pamut zoknit vett a leggingse alá...:S Iszonyú ízléstelen volt.. xD
2011. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Leggings alá nem szokás harisnyát felvenni :)
2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
a leggings már alapból olyan, mint egy harisnya, lábfej nélkül
2011. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, gondolom télre gondolt, amikor simán leggingsben szétfagyna... Én leggings + harisnyában teleltem át tavaly, ha mondjuk fekete a leggings és nem látszik át, bármilyen színűt felvehetsz alá, csak az a lényeg, hogy a harisnya anyaga vékonyabb legyen, mint a leggingsé, és akkor egyáltalán nem fog látszani, hogy alatta van. Tehát szerintem a két szabály: ugyanolyan vagy világosabb színű legyen a harisnya, mint a leggings (ne látszódjon át), és vékonyabb legyen az anyaga. Én Calzedoniában szoktam általában harisnyát venni, az egyszínű 50 denesek egész jó árban vannak, és azok nagyon jók leggings alá, nem fogsz benne fázni.
2011. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
télre egy v két db vékony nejlonharit szoktam alá venni
2011. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!