Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a gumicsizma?

Divat még a gumicsizma?

Figyelt kérdés
Van egy zebra mintás gumicsizmám. Nem divatból vettem, csak szükség volt rá. De annyira megtetszett szívesen hordanám pl. esős időben.
2011. júl. 30. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
igen,nyugodtan hordhatod.sosem megy ki a divatból a gumicsizma.
2011. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Jajj leányom má' hol menne mán ki a divatbú! Amikor én fiatal voltam akkor is azt hordtuk.

85/F

2011. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Elöttem szólt Jaksi a nevemben, teljesen igaza vót! Főleg hogy zebramintáás! Jányom, annyira divatos leszel majd a mezőn mikor esőbe dolgozol, hogy csak na!

62/B

2011. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Sose volt divat.
2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. :) Nemrég jött be, még pár évig biztos az lesz.
2011. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy divat-e?! Most jöttem haza Művészetek Völgyéből, lent voltam 10 napig nem volt olyan nap, hogy ne esett volna, és amikor éppen nem esett hatalmas sár volt. Ezért gumicsizmában, és időnként esőkabátban (ugyan ki akarja az esernyőt tartani a tömegben?) nyomtam végig a fesztivált. A barátaim leszólták, de az én zoknim száraz maradt :D
2011. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
győziéknél :DDD
2011. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!