Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom, hogy milyen legyen...

Nem tudom, hogy milyen legyen a stílusom. Van ötletetek, hogy milyen ruhák illenének az egyéniségemhez?

Figyelt kérdés
Én a mostani divatot követem (csőfarmer, tornacsuka, kockás sál), és már nagyon unom, hogy nincs stílusom:(. Nagyon sokan néznek emonak, mert nagyon imádom a fekete színt, de nem vagyok emo. Inkább a fekete ruhákat kedvelem, vidámabb, színes kiegészítőkkel feldobva. Egyébként vidám vagyok, csak nagyon megtetszett a fekete. Az élénk színeket is kedvelem, Légyszi képeket kuldjetek, és divathoz értő tinilányok véleményért lennék kíváncsi. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor inkább ne is írj semmit!
2011. júl. 30. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom,hogy első lépésként le kellene szoknod a feketéről, nem véglegesen, csak hordjál más színű ruhákat is. Például,egy ilyen póló tökéletes lenne,hiszen van benne fekete,kezdésnek nem rossz:

[link]

A csőfarmer is lehetne színes, például:

[link]

És ezt hogy passzoljon, fel tudod venni egy fekete tornacipővel. A sálat hagyd el,maximum csak utcára használd, ha hideg van,különben tényleg emónak fognak nézni.

Ezek után, miután legalább az öltözetedben 2 ruhadarab nem fekete, kipróbálhatnád a kék farmert is, azzal is ugyanúgy megy minden. Később,próbálj nőies dolgokat fölvenni,

például:

[link]


Azért raktam be neked egy ilyen táskát, mert még soha életemben nem láttam emot, aki ilyen táskával jár az úton. :)

2011. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ1 Amúgy hordok kék farmert, csak mostanában egy kicsit borúsabb a stílusom. De az szent, hogy olyan táskát nem fogok hordani még nyolc évig, maradok az iskolatáskánál. Állíthatom, hogy még kicsi vagyok az olyan nőies táskához. A színes nadrágot tuti hogy ki fogom próbálni. Amúgy majdnem az összes ruhám színes, csak a suliban nem nagyon hordtam őket, de most nyáron igen.
2011. júl. 30. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Kipróbálhatnád a gyaru stílust, persze nem a feketére szolizott bőrű fehér hajú és sminkű változatát, hanem a lightosabb változatát mint amit mondjuk itt látsz: [link] (nézd végig a lapot)


Ebben a stílusban kiélheted a fekete szín iránti rajongásod úgy, hogy senki nem néz emósnak.:) Ez a stílus egyszerre tud kislányosan bájos, nőiesen elbűvölő és rockosan kemény is lenni.


Persze ha mindezt (a hajat, a sminket, a ruhát) soknak tartod ajánlom hogy legalább a kockás sálat és a tornacsukát(esős napok kivételével:)) mindenképpen hagyd el. :)


Viszont ha érdekel a stílus jelentkezz az email címemen és mindent elmondok ami érdekel. alexaszekeres@citromail.hu

2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi válaszolónak írtam egy e-mailt az e-mail címére. Kérlek nézd meg és válaszolj!
2011. júl. 30. 19:45
 5/9 anonim válasza:

ha mondjuk fekete farmerod van, és nagyon nem akarsz megválni tőle, akkor vegyél hozzá színes pólót, olyat, ami jól megy hozzád...

a sálat sem kell teljesen elfelejteni, de én ilyesmit ajánlok: [link]

vagy ilyet: [link]


és ne haragudj, de megmondanád a keresztneved, mert lehet hogy ismerlexD csak egy megérzés...:)

2011. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a japánok sosem voltak normálisak, de az előző válaszadó által linkelt még egész visszafogott tőlük:) Szerintem vannak benne csinos, bohém darabok, tetszene, ha lennének ilyen lányok itthon is :)
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az előző válaszadó még a 18:38 volt nálam :D
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden választ koszonok!

14: 39-es Annának hívnak, nem tudom hogy ismersz-e, írj privibe!

2011. aug. 12. 12:47
 9/9 anonim válasza:
nem, sajna nem ismerlek:( pedig azt hittem:)
2011. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!