Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hordhatatlanul...

Szerintetek hordhatatlanul ronda a mokaszin?

Figyelt kérdés

Annyira kényelmes, hogy szívesen viselném, de őszintén utálom, ha valamiért megbámulnak, úgyhogy ha leszavazzátok, nem veszem meg, míg többen el nem kezdik hordani.


Tudom, tudom, gáz vagyok, de nem érzem jól magam mások szerint ciki ruhában.


[link]


2011. júl. 30. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

A tipikusan ilyen ronda, de vannak szebbek is.

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mondjuk farmerhoz talan jo lenne. nem tudok mit mondani,nekem nem a stilusom...

nem hiszem,h megbamulnanak,mert mas dolguk is van,minthogy a cipoddl foglalkozzanak:)

2011. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mászkálnak ennél sokkal rondábbakban is az emberek. Az előzőhöz hasonlóan én is egy farmerhoz tudnám elképzelni, nézhet ki jól, ha szépen felöltözöl mellé.
2011. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen, farmerhez gondoltam és egy szebbet szeretnék venni.

A képen látható mokaszin tulajdonosa írta a blogjában, hogy mindenki szerint ronda és megjegyzéseket kap rá, de én örülök a legjobban, ha a világon senki nem figyeli a cipőmet. :)

2011. júl. 30. 22:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló második linkje egész jó - ebből is vannak divatos darabok, csak ne olyat vegyél, amit linkeltél...
2011. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem tetszik de csak az a fajta amit a kérdező linkelt amit az első válaszoló azok közül egy sem és azok öregesek.

nekem valamiért tengerpart jut eszembe erről a cipőről mint a barna :)

2011. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, csinosabb darabot fogok venni, meggyőztetek, csak utána kell járnom, hogy lehet kapni, mert nem vagyok képben a mostani kínálatról. A lány leírta, hogy az övé Deichmannos, de akkor el is vetettem ezt a cipőt, mint lehetőséget.
2011. júl. 30. 22:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, megoszlanak a vélemények! :) Felveszek egy farmert és megyek próbálgatni, az lesz a legjobb. Úgy örülök, hogy nem az a többségi vélemény, hogy maximum a nagymamámnak vegyek ajándékba. :)
2011. júl. 30. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal szebb a kérdező linkjén lévő.

hangulattól függően hordanám is.

2011. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, az a tengerészes stílus jut róla eszembe. Felvenném.
2011. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!