Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek és mennyiért...

Hol vehetek és mennyiért barna iskola táskát?

Figyelt kérdés
Szeretnék ősszel új iskola táskát venni, amit csak akkor hordanék, amikor könnyű órák vannak. Válltáskát szeretnék, de még jobb lenne ha hátitáska lenne, csak az a baj, hogy barnát szeretnék(lehetőleg műbör vagy igazi) és csajosat. Ilyesmit: [link] Tudna valaki boltot mondani, ahol vannak ehez hasonló táskák és árat is tudna mondani? Előre is köszi!!!
2011. júl. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudtam megnyitni a linket de talán ilyesmi?

[link]

16/L

2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!!! Köszi a választ, felrakom mégegyszer a linket!! Sajnos, nem ilyen táskát szeretnék, egy kicsit csajosabbat, nekem erről a túrazsákok jutnak eszembe. Bocsi! De ötleteket még várok!!!

[link]

[link]

[link]

(valami ilyesmit szeretnék) :D

2011. aug. 2. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
az ilyen nekem is nagyon tetszik, engem is érdekel, hogy hol lehet kapni
2011. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a new yorkerben láttam hasonlót, de nem ugyanilyet...azt hiszem azt csak kézbe lehet vinni :)
2011. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!!! De, igazából iskolába szeretném hordani, ezért jó lenne, ha hosszú váll pántja lenne. Légyszi segítsetek!!!
2011. aug. 3. 21:15
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én pont ma vettem egy ilyen jellegű táskát. Barna, műbőr, válltáska és a WestEndben vettem, azt hiszem, hogy a földszinten, a SIX nevű ékszerboltban. (nem táskaüzlet, szóval csak egy-két táska van, de szerintem nagyon jók! :) )
2011. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!