Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Józsefváro...

Mi a véleményetek a Józsefvárosi piacról? Aki már volt ott esetleg?

Figyelt kérdés
Jó cuccok vannak? mit érdemes ott megvenni? lehet e alkudni ?
2011. aug. 1. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet alkudni, és egész jó cuccok is vannak olcsón. Ruhákat, parfümöket érdemes ott venni.
2011. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó cuccok vannak, olcsón. A tatyódra vigyázz, mert azért elég érdekes emberek is vannak, 1-2-től tartottam rendesen :)

De ha nem provokálod őket, meg úgy csinálsz, mint aki nagyon belemerül a gondolataiba, nem kötnek beléd. :)

2011. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csütörtökön voltam..

Leginkább ruha, parfüm, óra, és használtmobil árusok vannak..

Sok hamis, de nagyon olcsó ruha van (pl 1000forintért vettem 5 pár hamis puma zoknit), 1200forintért pólót, amire converse cipők vannak rávasalva..

Voltak melegítők, és cipők is..

Vettem egy puma melegítőt, alsó felső 12ezer volt, szerintem eredeti, plusz négyezerért blokkot is adott volna a nő..szerintem leginkább azért volt ilyen olcsó, mert kiment a divatból az adott kollekció..

Tesóm eredeti puma parfümöt vett 2500ért..

Sok táska is volt nagyon jó árban..

Szóval egy utat szerintem mindenképp megér..

2011. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!