Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyet hol lehet venni?

Ilyet hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Előre is bocs az érthetetlen fogalmazásért, de nagyon nem tudom körbeírni azt a dolgot. Most Forma 1-en is volt pár őrült fickó, aki felvett ilyet. Az a lényege, hogy gyakorlatilag nem is ruha, hanem inkább ilyen jelmez, mintha egy harisnyát húznál magadra, ami nem csak a lábat takarja, hanem az egész testednek megvan csinálva. Így rásimul a testre, és az arcodat is eltakarja, de ki lehet belőle látni és az egyik fickónak ez a jelmeze, tiszta kék volt és az egész testén elöl az angol zászló volt látható. Remélem rájön vki, hogy mire akarok kilyukadni, de ha nem akkor írjatok, hogy még próbáljam körülírni
2011. aug. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál?

[link]

2011. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajj, nem ilyenre, hanem olyan amit pár őrült arc vett fel poénból(!) és vékony az anyaga
2011. aug. 1. 14:10
 3/5 A kérdező kommentje:
jó, rájöttem, olyan, mint mondjuk egy pókember jelmez, csak vagy ilyen egyszínű
2011. aug. 3. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a latex ruhára gondolsz [link]

csak maszkos volt, amit te írsz

2011. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nnneeeeeeeeeeeemm:D:D:D
2011. aug. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!