Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Hol lehet ilyen...

Segítség! Hol lehet ilyen cipőket kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

Ilyesmi cipőket keresek:


1) [link]


2) [link]


3) [link]


Ha valaki tud valami boltot,piacot,akármit ahol lehet ilyet venni,és elmondja nekem hogy hol van azt nagyon megköszönném,mert nem kellene külföldről rendelnem! :)


2011. aug. 1. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ez már nem divatos!Nekem legalább hat éve volt.
2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked segíteni, de a harmadik nagyon adja :D
2011. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves :) Engem nem az érdekelt,hogy neked nem divatos,hanem az hogy hol lehet kapni,máskülönben nem osztottam lapot. Köszike.
2011. aug. 1. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel már nem nagyon divat azért nem lehet nagyon kapni, de talán kínaiban láttam már ilyet, esetleg az Orczy piac?
2011. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Különösebben még nem jártam át a piacokat,Ázsia centerben nem nagyon láttam ilyet,de köszönöm az ötletet,majd elnézek oda :)
2011. aug. 1. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz hasonlót tudok mondani: egy fekete extra magasszárú Converse tornacipő. Ezt a Converse, Legends vagy Woodoo üzletekben nézd meg ;)
2011. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"máskülönben nem osztottam lapo"

Ez mi volt? Mi abajod és kivel? Nem úgy tűnik,h valaki is be ill.leszólt vólna!

Csak jóindulatnól mondtam,h hat éve volt ilyenem,szal nem val.színű,h találsz ilyet!

2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom,talán kicsit durván fogalmaztam,de én nem a te véleményedre voltam kiváncsi,hanem hogy hol tudnék ilyet venni,más pedig értelmesen és normálisan tudott válaszolni. Köszönöm mindenkinek aki segített!
2011. aug. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!