Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik-e ez a gatya?

Tetszik-e ez a gatya?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 5. 00:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%

Igen!

Nagyon jól néz ki :)

14L

2011. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
rohaggyámeg! :DD nekem is vehetsz egyet. 16/F :DD
2011. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ezen a srácon kifejezetten jól áll.


21L

2011. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
Búza.
2011. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
nem
2011. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
igen,jól néz ki:)
2011. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha egy férfin feszül egy kicsit a naci, hogy belemarkolnék ha meglátom. De ez a nadrág sem rossz, ha nem alacsony aki viseli.. 18/L
2011. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
búza nadrág egy férfi sosem vesz fel ilyet de mit is csodálkozok egyre többször kapom fel a fejem hogy úristen némelyik ember a saját nememből úgy néz ki mint egy lány... meg new yorkerben köpni nyelni nem tudtam amikor a barátnőmmel vásároltunk és egy csávó női farmer nadrágot próbált fel és meg is vette... b@szott hányinger 24/f
2011. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
utolsó te mennyé csattogtatni az ostorodat a bőgatyádban :DD
2011. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam hozzászólni, de az utolsó hozzászóló kiprovokálta :P


Kérdező, ha tetszik a gatya, vedd meg és viseld egészséggel.


Én egy ideje kicsit feszülősebb gatyákat hordok. Tom, a divatellenesek szerint bzi dolog, de nem érdekel. Most ez a menő, nekem tetszenek, jól érzem magam bennük és elég magas is vagyok meg most kezdtem izmosodni is. Anyukám szerint is jól áll nekem az ilyen gatyi. Meg úgy vettem észre, hogy mintha a lányoknak is jobban tetszene.


Am igazad van. Nem is vagyok férfi, csak fiú vagyok még, de te biztos nagyon érett, felnőtt, igazi férfi gondolkodásmodú vagy.


Sztem egyáltalán nem férfiatlan, mert a férfi részlegen vettem, amit vettem és az én méretembe. Férfiaknak készült, szal nemtom mi a bajod.


Engem nem érdekel, hogy valaki divatosan öltözködik vagy nem, ez nem sokat ad vagy vesz a személyiségéből, de vhogy nem szeretem, amikor azért osztanak le valakit, mert úgy öltözködik vagy olyan stílusa van, amiben jól érzi magát.


Azt vettem még észre, hogy az ilyen "én férfi vagyok és mindenki aki nem így meg úgy öltözködik bzi" gondolkodású emberek elég konzervatív gondolkodásúak, kissé műveletlenek, legtöbbször csak a szájuk nagy és inkább a kocsmában szeretik megmutatni hogy micsoda férfiak, hogy meg tud inni 3 üveg sört egyszerre meg nagyon felnőttesen tudja fújni a cigifüstöt.

2011. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!