Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tök jó cuccokat láttam a...

Tök jó cuccokat láttam a www.turinet.hu webáruházban. Valaki vásárolt már itt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hát most megnéztem ezt az oldalt, de nem láttam jó cuccokat, ráadásul nagyon drágának találom...

Utolsó nagy ruhavásárlásom júniusban történt a WestEndben (nem, nem vagyok nagy plázabarát) egy Jeasn Club üzletben - vettem 4 szoknyát (500/db), és két blúzt, az egyiket 200(!)-ért, a másik már drágább volt, azért 400-at fizettem.

És ÚJ ruhákról beszélünk...

Tehát nekem ez az oldal nem jött be, nem rendelnék innen.

2011. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Téged fizetnek a hirdetésért, vagy tiéd az oldal? Egyáltalán nem látok jó cuccokat. Van ami még drága is.
2011. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem konkrétan a nagyestélyik tetszenek, melyek újként vannak feltüntetve a Női ruhák 8. oldalán. Én nem tudom, nektek mi a srága, de felénk nem lehet ilyen árakon ruhát venni. Pl. Mustang farmer 900Ft-ért, vagy puma top hasonló áron. Az egyéb kategóriánál 350Ft-ért új szandál,200Ft-ért új övek... Komolyan mondjátok, hogy ez drága????

2011. aug. 6. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!