Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a lookbook-on...

Szerintetek a lookbook-on lévő képeket (nagy részben) fotósok csinálják?

Figyelt kérdés
Mert vannak olyan szép fények, hangulatok és látszik, hogy nem csak simán kimentek és gyorsan egy sima géppel lekapták. Legalábbis valahogy én egy "normál" fotón sosem így nézek ki és a környezetem sem (mmint a háttér).
2011. aug. 6. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen...elég valószinű
2011. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én is gondolkoztam már rajta, de nem annyira biztos. például azokat a képeket, amit az utcán az emberek előtt csinálnak, vagy egy parkban, az valószínű, de sok olyan van, aki az udvarán, vagy a szobájában egy fehér fal előtt fotózza magát... az szerintem simán saját kép, beállított kamerával vagy bármi. a fényeket meg ezeket meg simán elrendezed photoshopban :)
2011. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze
2011. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden esetben. Azaz, akiknek telik olyan ruhatárra, mint ami nekik van, akkor biztos egy jó fényképezőgépet is tudnak venni. Plusz manapság nagyon sok embernek hobbija a fotózás, környezetemből is kapásból tudnék mondani legalább 5-öt, és nagyon jó képeket csinálnak. Úgyhogy elképzelhető, hogy megkérnek egy fotós ismerőst vagy otthon megcsinálják maguknak a 20 megapixeles géppel :D
2011. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek,ha azokra a ruhákra telik,biztos van pénzük jó fényképezőre is,és tényleg sok hobbi fotós van.
2011. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ez igaz. köszi a válaszokat.
2011. aug. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!